..... امام صادق علیه السلام:
کسی که کارهای خود را به خدا بسپارد همواره از آسایش و خیر و برکت در زندگی برخوردار است. و واگذارنده حقیقی کارها به خدا، کسی است که تمام همّتش تنها به سوی خدا باشد.

  • شناسه : 154742
  • ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰:۳۳
  • 12 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ادمین
  • منبع : خبرشهر
کمترین زمان ممکن برای رفع موانع تولید در شهریار برنامه ریزی و اجرایی میگردد
کمترین زمان ممکن برای رفع موانع تولید در شهریار برنامه ریزی و اجرایی میگردد
اختصاصی خبرشهر

کمترین زمان ممکن برای رفع موانع تولید در شهریار برنامه ریزی و اجرایی میگردد

به گزارش خبرنگارخبرشهر سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان شهریار با اشاره به پانزدهمین جلسه رفع موانع تولید و تسهیل کار گروه ها بیان کرد: افتخار داشتیم که امروز در کنار صنعتگرانی باشیم که در عرصه تولید با شهامت کار می کنند؛ به واسطه تحریم های ظالمانه ای که ما متحمل می شویم […]

به گزارش خبرنگارخبرشهر سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان شهریار با اشاره به پانزدهمین جلسه رفع موانع تولید و تسهیل کار گروه ها بیان کرد: افتخار داشتیم که امروز در کنار صنعتگرانی باشیم که در عرصه تولید با شهامت کار می کنند؛ به واسطه تحریم های ظالمانه ای که ما متحمل می شویم قطعا می توان فعالیت آن ها را به عنوان رشادت برشمرد.
حبیب اشجعی افزود:عمده مسائلی که این صنعتگران با آن رو به رو بودند در بحث حوزه تامین اجتماعی، عملکرد مالیاتی و موانعی درخصوص ادامه فعالیت ها با دستگاه های خدمات رسان بود ؛ آن چیزی که ما توانستیم امروز به سرانجام برسانیم با دستور و تاکید فرماندار شهرستان شهریار و در نظر گرفتن پیام و منویات مقام معظم رهبری به امید خدا بتوانیم در عرصه تولید قوتی را ایجاد کنیم و موانع آن را مرتفع سازیم.
این مسئول در آخر بیان کرد: نشست امروز، نشست مطلوبی بود و مسئولین و همکارانی که در حوزه تامین اجتماعی، اداره کار، و امور مالیاتی در خدمت آن ها بودیم، قول مساعد دادند تا موانعی که پیش روی این صنعتگران است در کمترین زمان ممکن مرتفع کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*