..... امام صادق علیه السلام:
کسی که کارهای خود را به خدا بسپارد همواره از آسایش و خیر و برکت در زندگی برخوردار است. و واگذارنده حقیقی کارها به خدا، کسی است که تمام همّتش تنها به سوی خدا باشد.

  • شناسه : 154698
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶
  • 6 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ادمین
  • منبع : فرمانداری قدس
بازدید مسئولین از خانه کشتی شهرستان قدس
بازدید مسئولین از خانه کشتی شهرستان قدس

بازدید مسئولین از خانه کشتی شهرستان قدس

نماینده مردم شریف شهرستانهای قدس ملارد شهریار در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران، رئیس و اعضای شورای اسلامی، رئیس اداره ورزش و جوانان،به همراه سایر مسئولین از خانه کشتی شهرستان قدس بازدید به عمل آوردند.

محمد محمودی شاه نشین نماینده مردم شریف شهرستانهای قدس ملارد شهریار در مجلس شورای اسلامی، رضا گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران، نقی علیوند رئیس و اعضای شورای اسلامی، محسن حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان، پودینه معاون توسعه و برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و رئیس هیات کشتی استان و شهرستان، از خانه کشتی شهرستان قدس بازدید بعمل آوردند.
علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی کشور ضمن قدر دانی از توجه مسئولین شهرستان قدس جهت احداث خانه کشتی، تاکید کرد: آماده هر گونه همکاری و حمایت از ورزش کشتی شهرستان قدس در جهت رشد و رونق فعالیت کشتی در این شهرستان است.
رئیس فدراسیون کشتی ادامه داد: توجه ویژه به ورزش کشتی باعث ارتقا قابل توجه این رشته ورزشی در شهرستان قدس خواهد شد که انشالله با برنامه تدوین شده شاهد حضور استعدادهای ناب بیشتری از این شهرستان در تیم های ملی باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*