امام حسن عسگری (ع)
چه زشت است برای مؤمن دلبستگی به چیزی که او را خوار می کند

  • شناسه : 154420
  • ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ادمین
  • منبع : پورتال آموزش و پرورش
پیام مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار به مناسبت روز خبرنگار
پیام مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار به مناسبت روز خبرنگار

پیام مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار به مناسبت روز خبرنگار

همزمان با ۱۷ مرداد ماه و روز خبرنگار مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار پیامی به این مناسبت صادر کرد . به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان شهریار ، متن پیام مجید پارسا مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار به شرح ذیل است : هفدهم مرداد روز سپاس از […]

همزمان با ۱۷ مرداد ماه و روز خبرنگار مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار پیامی به این مناسبت صادر کرد .

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان شهریار ، متن پیام مجید پارسا مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار به شرح ذیل است :

هفدهم مرداد روز سپاس از خبرنگارانی است که زندگی خود را وقف روشنگری و آگاهی نموده اند .

خبرنگاران به عنوان چشمان بیدار جامعه ، رسالت سنگین و خطیر روشنگری را به دوش می کشند ، حساسیت ، ظرافت و زیر ذره بین بودن کار خبرنگاران ، مسئولیت و سنگینی کار این قشر را دشوارتر نموده است .

خبرنگارانی که به عنوان طلایه داران جامعه مدنی با سلاح قلم وگفتگو به مقابله با مشکلات و بیان واقعیات و دردهای جامعه می پردازند وسختی ها و ناملایمتی ها را به جان می خرند.

گردش آزاد اطلاعات ، آزادی بیان و فراهم شدن فضای مساعد برای کار ، از ملزومات اولیه کار خبرنگاری است که در این صورت خبرنگاران با فراغ بال و امنیت خاطر می توانند چشم وگوش واقعی جامعه باشند.

اینجانب به نمایندگی از جامعه بزرگ فرهنگیان شهرستان شهریار این روز را به اصحاب قلم و رسانه به ویژه به خبرنگاران حوزه آموزش وپرورش تبریک عرض مینمایم ، و امید آن دارم تعامل و همکاری آموزش و پرورش با حوزه اطلاع رسانی وخبرگزاری ها مثل همیشه استمرار داشته باشد.