دوشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ /
بازداشت عوامل زورگیری از یک خانم در شهرک وایین شناسایی ۲۵۵ بیمار جدید کرونا در کشور/ ۷ تن دیگر جان باختند توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد از ۲۵ اردیبهشت اعتراضات مردمی در ۸ شهر شهادت افسر پلیس در درگیری با قاچاقچیان کالا اعتراضات پراکنده در برخی شهرهای کشور/ پایان تجمع‌ها و بازگشت آرامش احتمال خود زنی شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۹ و واکنش دکتر زاکانی تزریق بیش از ۶۱ هزار و ۵۰۰ دز واکسن کرونا در شبانه‌روز گذشته به آتش کشیده‌شدن پمپ بنزین در استان خوزستان صحت ندارد محموله قاچاق در رباط کریم به مقصد نرسید مرگ‌های کرونایی به کمتر از ۵ نفر رسید/ فوت ۳ بیمار و ۴۶۰ ابتلای جدید سرقت گازوئیل از شاه لوله اصلی شازند / پلیس تهران فاش کرد هشدار پلیس فتا نسبت به کلاهبرداری و سودجویی در پوشش وام فرزندآوری چرا تعطیلی مدارس اینقدر دیر اعلام شده است؟ هپاتیت کودکان به ایران هم رسیده است؟ آمار کرونا ایران ۱۷ اردیبهشت؛ ۸فوتی و ۲۷۰ ابتلای جدید جمع آوری ۵۰۰ معتاد متجاهر در پایتخت /خرده‌فروش‌ها راه‌های فرار از قانون را یاد گرفته‌اند پایانه مترو اکباتان تهران پس از ۱۳ سال آماده بهره برداری شد مجازاتهای سختی برای متخلفان از اجرای قانون جوانی جمعیت تعیین شده است احتمال وجود اختلال ژنتیکی؛ تهدیدی که در هیاهوی جنسیت توله یوزها گم شد
کد خبر: 107808
تاریخ: ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
نویسنده خبر:
۰

جوابیه ستاد برگزاری نماز جمعه شهریار خطاب به فرمانداری شهریار

بسم الله الرحمن الرحیم اطلاعیه ستاد برگزاری نماز جمعه شهریار سلام و درود به ارواح طیبه شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، شهدای اقتدار  و مدافع حرم و سلام و درود بر روح پر فتوح امام راحل و عظیم الشان خمینی کبیر(ره) و آرزوی طول عمر همراه با صحت و سلامت برای مقام معظم رهبری […]

بسم الله الرحمن الرحیم

اطلاعیه ستاد برگزاری نماز جمعه شهریار

سلام و درود به ارواح طیبه شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، شهدای اقتدار  و مدافع حرم و سلام و درود بر روح پر فتوح امام راحل و عظیم الشان خمینی کبیر(ره) و آرزوی طول عمر همراه با صحت و سلامت برای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنهای ( مدظله العالی) نماز جمعه  به عنوان قرارگاه ایمان، اخلاق، بصیرت و تقوا میعادگاه عاشقان فی سبیل الله، مؤمنین و متدینین و علاقهمندان به انقلاب اسلامی و محور وحدت و همدلی بر تارک انقلاب اسلامی درخشانتر از گذشته به حیات طیبه خود ادامه می دهد. این سنّت نبوی و آئین عبادی سیاسی در طی ۳۴ سال حیات طیبه خود در شهریار الهام بخش وحدت و همدلی و هماهنگی بوده و بدور از هر گونه گرایش جناحی و با بهرهگیری از نظرات همه صاحب نظران، اقامه گردیده است. اینک در این مقطع حساس از زمان و در حالی که جامعه در حال گذراندن ایام پس از انتخابات میباشد فرمانداری شهریار اقدام به صدور اطلاعیهای نموده و در یک اقدام غیر متعارف و با ادبیات جناحی دیکته شده از طرف اطاقهای فکر عملیات روانی مواردی را مطرح، اتهاماتی به امام جمعه محترم و نماز جمعه منتسب نموده که در جهت تنویر افکار عمومی، ستاد نماز جمعه شهریار موارد ذیل را به اطلاع مردم شریف و متدین شهریار می‌رساند:

۱-  هجمه به امام جمعه محترم و جایگاه نمایندگی ولی فقیه در شهرستان و تریبون نماز جمعه با انتخاب گزینشی از فرمایشات امام جمعه محترم در خطبه دوم و برداشت سلیقهای و جناحی از مطالب، نشان از حرکت هدفمند و دیکته شده در اطاقهای فکر عملیات جنگ روانی بوده و فرار رو به جلو برای عدم پاسخگویی به مطالبات برحق مردمی مطرح شده در خطبه نماز جمعه میباشد.

۲-  اندک تأملی در فرمایشات امام جمعه محترم در خطبه نماز مؤید این مسئله است که خطاب ایشان در مباحث مرتبط با انتخابات در سطح ملی و رخدادهای آن میباشد و علیرغم وجود برخی از اشکلات وتخلفات انتخاباتی در حوزه شهرستان و اقدامات ساختارشکنانه بعد انتخابات  هیچ سخنی در خصوص انتخابات شهرستان مطرح نشده و در اطلاعیه مذکور روابط عمومی فرمانداری خارج از وظیفه خود در نقش مدعی العموم هیئت اجرایی، وزارت کشور و جالبتر از آن هیئت نظارت شورای نگهبان انجام وظیفه کرده و اتهامات ناروا و بی اساس را متوجه امام جمعه محترم و نهاد نماز جمعه نموده است.

۳-  ریاست ستاد انتخاباتی کاندیدای خاص در این دوره انتخابات عملاً با ذکر مصداق یادآور حضور معاونین محترم ریاست جمهوری و برخی از  مدیران کل استانی در حمایت از کاندیدای خاص در میتینگهای انتخاباتی میباشد لذا انتصاب این عناوین به امام جمعه و تربیون نماز جمعه در جهت ایجاد دودستگی و نفاق از بی انصافیهای بزرگ بوده و قابل تعقیب میباشد.

۴-  امام جمعه محترم در هفتههای قبل از انتخابات با دعوت مردم برای مشارکت حداکثری و پس از انتخابات در خطبه نماز جمعه مراتب قدردانی  و تشکر خود را از شورای محترم نگهبان ستاد انتخابات کشور کلیه مجریان و ناظران و دست اندرکاران و اعضای محترم شورای تأمین اعلام نموده و انتخابات را به عنوان جهاد عظیم قلمداد و از حضور پرشور مردم تشکر و قدردانی نموده است.

۵-  طرح مطالبات مردم و بصیرت بخشی در حوزه های مختلف که انتخابات نیز یکی از آنهاست از وظایف انکار نشدنی امام جمعه محترم به عنوان زبان گویای مردم میباشد و پاسخ مستدل و مستند به سؤالات مطرح شده در تربیون نماز جمعه و برآورده کردن مطالبات انتظار به حق مردم است و فرافکنی و به کار بردن ادبیات غیر اخلاقی در مقابل این خواست مردم عین بی تقوایی، نفاق  و بداخلاقی است و از کارگزاران دولتی که خود را دولت پاسخگو و خادم مردم میداند این رفتار شایسته نبوده واز این بابت بایستی از مردم عذرخواهی و طلب حلالیت نمایند.

۶-  موضوع کمبود تعرفه، عدم ارسال تعرفه برای برخی از شعب، بازداشت برخی از مسئولان برگزاری انتخابات ممهور ننمودن تعرفهها، رأیگیری بدون شناسنامه و برخی تخلفات دیگر مواردی بوده که از طرف مراجع ذیربط و سخنگوی محترم قوه قضائیه و آحاد مردم در طول ایام پس از انتخابات و ایام انتخابات بیان گردیده و ذکر آنها در خطبه نماز جمعه برای آگاهی مردم بوده و اینکه فرمانداری محترم اینها را جزء معاصی کبیره !! قلمداد و باعث ایجاد یأس و ناامیدی نسبت به مسئولین دینی!! دانسته جای تأمل ، تأسف و تعجب دارد و توضیح آن فرمانداری در خصوص واژه مسئولین دینی خارج از لطف نخواهد بود.

۷-  جای سوال اینجاست که فرماندار محترم چرا نسبت به مطالب مطروحه در خصوص خرید و فروش آراء بویژه در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و عدم اقدام مناسب در ارتباط با جلوگیری از این امر کثیف هیچ واکنشی نشان نمیدهد، چرا نسبت به طرح موضوع سند ۲۰۳۰ و درنوردیده شدن خطوط قرمز نظام و مسئله فتنه که در خطبههای مطرح شده هیج دغدغهای ندارد.

۸-  آیا بیان اینکه خرید و فروش رأی خیانت است، فروشندگان و خریداران و تسهیل کنندگان این امر کثیف خائنند و یا آنانی که در هر پست و مقامی جلوی رأی دادن مردم را گرفته اند خائنند پشت کردن به رأی و خواسته مردم و انقلاب است!! چگونه آقایان این اعمال را مترادف رأی و خواسته مردم و انقلاب قرار دادهاند. آیا این جفا در حق مردم، رأی مردم، خواسته مردم و انقلاب نیست!! این تذهبون !! آیا بیان و تبین این امور غیر قانونی و کثیف، کوبیدن بر طبل خیانت است یا همراهی با این مسائل و عدم جلوگیری از آن؟ قضاوت با مردم شریف میباشد.

۹-  بر اساس قانون، وزارت محترم کشور مجری انتخابات و مسئول حسن اجرای آن میباشد. آیا وزارت کشور نمیدانسته که بر اساس نص صریح قانون انتخابات در یک روز و آنهم جمعه برگزار می شود و انتقال رأیگیری به روز شنبه وجاهت قانونی ندارد؟ تعداد شعب، میزان تعرفه، تعداد عوامل اجرایی صندوق، پشتیبانی بهینه بویژه در حوزه رأیگیری الکترونیک از وظایف وزارت کشور، فرمانداریها و هیئت های محترم اجرایی میباشد چگونه است وقتی از اجرای قانون و اتخاذ تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات میشود برآشفته میشوند و اینگونه دست به قلم شده و اتهامات ناروا را نثار نماز جمعه و امام جمعه می نمایند.

۱۰-  جای بسی تأسف است که فرمانداری در مقام دفاع از ریاست محترم جمهور، منتقدین ایشان را گناهکار و نفاق افکن معرفی نموده و مسئولین و مردم را به یک اقدام هماهنگ در دفاع از این جایگاه فراخوانده و به نوعی تهدید و دعوت به  اردوکشی می نماید. مثل اینکه قرار است میزان ناسزاها، تهمتها و فحشها به منتقدین در دولت آینده به سه برابر افزایش یابد!!

در خاتمه یادآور میگردد شهرستان شهریار مزین به نام مقدس حدود صدها  شهید سرافراز و شهر شهریار بویژه مسجد جامع و مصلای شهر خواستگاه هزاران لاله پرپر و نماز جمعه میعادگاه عاشقان ثارالله بوده و وحدت و همدلی به عنوان اصلی ترین مؤلفه این دیار در طول دوران انقلاب بوده است. شهریار شهر ایمان، تقوی، وحدت و همدلی است و نیروهای اصیل و انقلابی و ولایی هرگز اجازه نخواهند داد این شهر محل تسویه حساب گروهی و جناحی قرار گرفته و خدای ناکرده تفرقه و دودستگی در آن حاکم و محل تاخت و تاز ایده های تفرقه افکنانه باشد و همگان بدانند سیاست ها و روشهای تبلیغاتی اتخاذ شده در ایام انتخابات کارایی لازم در پسا انتخابات نخواهد داشت لذا ستاد و نهاد نماز جمعه خود را مقید به حفظ وحدت، آرامش، همدلی، همراهی با آحاد مردم و مسئولین دلسوز نظام دانسته و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نخواهدنمود.

روابط عمومی ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان شهریار

جوابیه ستاد برگزاری نماز جمعه شهریار خطاب به فرمانداری شهریار

منبع خبر «» است و پایگاه خبری تحلیلی خبرشهر در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ( 107808 ) را همراه با ذکر موضوع به شماره  09351515083  پیامک بفرمایید.با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه پایگاه خبری تحلیلی خبرشهر مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرتان را بیان کنید