یکشنبه, ۳ بهمن ۱۴۰۰ / ۰۳:۴۶:۲۷
دسته بندی: شهرستان شهریار
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶

معرفی برترین های لیگ تکواندو آینده سازان شهریار تا پایان هفته دوم

لیگ آینده سازان خردسالان و نونهالان شهریار گرامیداشت شهدای گرانقدر تکواندوکار شهریار (شهید احمد اشرف و اسرافیل شیخی) با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.



به گزارش خبرشهر، هفته دوم از اولین دوره مسابقات لیگ نونهالان و دومین دوره لیگ خردسالان، “آینده سازان شهریار” به میزبانی شاهدشهر شهریار با رقابت۱۷۲ تکواندوکار برگزار شد.

*نفرات برتر لیگ انفرادی خردسالان تا پایان دور دوم:
وزن اول: ۱-حسین قلی پور لاشه ۲- علی نصرالهی ۳- سینا نیکی کالمرزی
وزن دوم: ۱- ابوالفضل زلفی ۲- ابوالفضل پیجی کشی ۳- امیرعلی رضایی
وزن سوم: ۱-علیرضا بارودی سلطانی ۲- ابوالفضل ایمانی ۳- طه زادحسین
وزن چهارم:
الف: ۱- اهورا عبدی ۲-عرشیا رزمی ۳- ابوالفضل خسروزاده
ب: ۱- حامد هرائینی ۲- امیرمهدی بیات ۳- امیرعلی دالوند
وزن پنجم: ۱- معراج فاتحی ۲- علیرضا لاله بیگی ۳- علیرضا خانلرپور
وزن ششم:
الف: ۱- پرهام رحیمی ۲- علیرضا یزدانی ۳- محمدرضا نوروزی
ب: ۱-علی داداشی ۲- بنیامین صفری ۳- علیرضا ایمانزاده حافظ
وزن هفتم:
الف: امیرمهدی رضاپور ۲- علی بهرامی منش ۳- سامان کمالی
ب: ۱- امیرعلی نورشاهی ۲- امیرحسین بشردوست ۳- آریا گرامی
وزن نهم: ۱- حمیدرضا عبدلی ۲- امیرحسین حجازی ۳- هومن یوسفی
وزن دهم:
الف: محمدامین افشار ۲- سینا رضایی ۳- علیرضا دهقان
ب: ۱- محمدحسام قدیانی ۲- فرشاد قدیری ۳- عرفان رضایی
**نفرات برتر لیگ نونهالان تا پایان دور دوم:
وزن اول: ۱- سعید سلمانی ۲- قاسم سلمان پور ۳- سینا آقابیگ پور
وزن دوم:
الف: ۱- آرش وزیری دوست ۲-امیرمحمدگلی ۳- ماهان خدابخشی
ب: امیرمحمد عباس پور ۲- حمید رضوان ۳- محمدرضا یعقوبی زاده
وزن سوم:
الف: ۱- اوستا عرب اسدی ۲- علیرضا خرمی ۳- پویا مددی
ب: ۱- رضا نوروزیان زاده ۲ – محمدامین صفری ۳- امین بهلولی
وزن چهارم:
الف: ۱- رضا میرزایی ۲- محمدمهدی غلامی پور ۳- محمدمهدی کمالوند
ب: ۱- پارسا رجائیان ۲- مهدی علیزاده ۳- محمدمهدی امجدیان
وزن پنجم:
الف: ۱- نیما محترم ۲- علی ملکی ۳- حمیدرضا فتاحی
ب: ۱- مهدی نیکنام ۲- نیما دهستانی شهربابک ۳- احسان تربتی
وزن ششم:
الف: ۱- رضا حقیقی ۲- نیما ادبیان ۳- امیرحسین غلامی
ب: ۱- پویا دوستی محسنی ۲- امیرحسین اصلانی ۳- رضا اصغری
وزن نهم: ۱-امیررضا عبدلی ۲- علیرضا پیروی ۳- پویا قیاسوند
وزن دهم: ۱- ایلیا روح افزایی ۲- محمدرسول نیک سرشت ۳- مظهر رزم جویان

منبع: اداره ورزش و جوانان شهریار

منبع خبر «» است و خبر شهر در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ( 117138 ) را همراه با ذکر موضوع به شماره  09351515083  پیامک بفرمایید.با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت باخبـرشـوید مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
برچسب های :