چهارشنبه, ۵ آبان ۱۴۰۰ / ۰۶:۲۲:۳۹
دسته بندی: شهرداری فردوسیه
تاریخ انتشار: 04 تیر 1394 - 7:28

رضا شیخی، سرپرست شهرداری فردوسیه: تکمیل پروژه های نیمه تمام در اولویت کار شهرداری قرار دارد

به گزارش خبر شهر رضا شیخی، سرپرست شهرداری فردوسیه، اهتمام شهرداری برای اتمام پروژه های نیمه تمام سطح شهر را از اولویت های کاری شهرداری برشمرد. سرپرست شهرداری فردوسیه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آسمان شهریار، ضمن اعلام این خبر گفت: رسیدگی به امور جاری شهر و خدمات رسانی به شهروندان از وظایف شهرداری است […]به گزارش خبر شهر رضا شیخی، سرپرست شهرداری فردوسیه، اهتمام شهرداری برای اتمام پروژه های نیمه تمام سطح شهر را از اولویت های کاری شهرداری برشمرد.

سرپرست شهرداری فردوسیه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آسمان شهریار، ضمن اعلام این خبر گفت: رسیدگی به امور جاری شهر و خدمات رسانی به شهروندان از وظایف شهرداری است که می بایست انرا به نحو احسن به انجام برساند و ما نیز سعی بر آن داشته ایم تا این وظیفه خطیر و مهم را آنگونه که شایسته است به اجرا درآوریم زیرا اعتقاد داریم که شهروندان شریف فردوسیه لایق تلاش شبانه روزی مدیران و عوامل اجرایی شهر هستند.

شیحی در ادامه افزود: آنچه برای ما مهم می باشد، رضایتمندی شهروندان از خدمات شهرداری است و رسیدن به این مهم به دست نخواهد آمد، مگر با نیاز سنجی و اولویت بندی پروژه های مورد نیاز شهر.

سرپرست شهرداری فردوسیه تصریح کرد: طبقه بندی و اولویت سنجی پروژه ها، این فرصت را به شهرداری خواهد داد تا با مدیرت زمان و مطالعه دقیق روی آنها، از فرصت سوزی احتمالی و پراکندگی امور جلوگیری نموده و دقیقا طبق نیاز شهروندان حرکت نماید و این در صورتی رخ خواهد داد که نحوه بکارگیری از منابع مالی و عوامل اجرایی به درستی و دقیق مدیریت شوند.

این مسئول ادامه داد: همانگونه که ذکر شد، تکمیل پروژه های نیمه تمام سطح شهر از دغدغه های مجموعه شورای محترم شهر و شهرداری است و در این مدت که به عنوان سرپرست، افتخار خدمت به شهروندان فهیم و شریف فردوسیه را داشته ام، همواره سعی بر آن بوده است تا این مهم هر چه زودتر محقق گردد. اما وجود برخی موانع و کاستی ها این فرصت را از شهرداری گرفته و خدمات رسانی به شهروندان را در این خصوص با مشکل مواجه کرده است.

وی تصریح کرد: پروژه احداث جاده مرکز شهر به محله یوسف آباد صیرفی و رامین از جمله پروژه هایی است که متاسفانه اجرا و تکمیل آن مشمول زمان شده و در تردد شهروندان مشکلات عدیده ای آفریده است. در این مدت کلیه اعضای شورای محترم شهر و مدیران شهرداری تلاش شبانه روزی داشته اند تا با برطرف شدن مشکلات این پروژه از جمله آزاد سازی مسیر و متعاقبا جابجایی تیرهای برق موجود، بتوانند در اسرع وقت پروژه را تکمیل و به بهره برداری برسانند.

شیخی در همین راستا افزود: رفع حواشی، موانع و مشکلات این پروژه وزین، نیازمند پیگیری و تشکیل جلسات درون سازمانی شورای شهر و شهرداری بوده است که نهایتا با دسته بندی اطلاعات و تشریح آن در جلسه مشترک با مسئولین شهرستان، به نتایج ارزنده و مثبتی رسیدیم که جا دارد این نوید را به شهروندان صبور و فهیم فردوسیه بدهم که به زودی عملیات اجرایی این پروژه با تمام توان آغاز خواهد شد تا با استفاده از مدیریت زمان، در آینده ای نزدیک آنرا به بهره برداری برسانیم و همچنین جا دارد از صبوری و متانت شهروندان که توقف عملیات اجرایی این پروژه، تردد این عزیزان را با مشکل روبرو کرده بود، با کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم.

سرپرست شهرداری فردوسیه در بخش دیگری از این گفتگو بیان داشت: راه مواصلاتی خیابان شهید خلیلی در محله خاوه به گلزار شهدا (امامزاده خاوه) نیز از پروژه هایی است که متاسفانه توقف عملیات داشته است اما خوشبختانه با رفع مشکلات و موانع، ادامه عملیات اجرایی این پروژه نیز در روزهای آتی از سر گرفته خواهد شد.

این مسئول ادامه داد: نکته ای که همواره مورد تاکید مجموعه شورای محترم شهر بوده و شهرداری نیز به آن اعتقاد و اهتمام دارد، یکپارچگی توزیع امکانات در سطح شهر و پرهیز از تفکرات منطقه ای بوده است. بنابراین شهرداری تمام شهر را از شمال ترین نقطه تا جنوبی ترین آن، به عنوان یک پکیج مرتبط و لاینفک دانسته و جانمایی متوازن امکانات سطح شهر را در دستور کار خود قرار داده است. لذا معتقدیم تمام نقاط شهر می بایست که از امکانات همطراز و متعادل برخوردار باشند تا همه شهروندان عزیز بتوانند از امکانات و اعتبارات شهرداری بطور متوازن بهره مند گردند.

سرپرست شهرداری فردوسیه در بخش دیگری از این گفتگو اذعان داشت: شهر فردوسیه بواسطه موقعیت مناسب جغرافیایی، آینده ای روشن پیش رو دارد چرا که عبور دو جاده تاثیرگذار و مهم از شرق و غرب فردوسیه، می تواند موقعیت این شهر را بسیار فراتر نشان داده و افق روشنی را برای آن رقم بزند.

وی ادامه داد: عبور جاده شهریار_ آدران از شرق فردوسیه و جاده شهریار_رباط کریم در موازات غربی آن و همچنین نزدیکی فردوسیه به فرودگاه امام خمینی (ره) فرصت مناسبی برای سرمایه گذاران فراهم آورده است تا با سرمایه گذاری در این شهر، علاوه بر ایجاد اشتغال برای جوانان، پیشرفت قابل ملاحظه ای هم در حرفه خود داشته باشند. بنابراین از همین فرصت استفاده نموده و به فعالین بخش خصوصی و فعالین و سرمایه گذاران اقتصادی برای اشاعه گستره فعالیت حوزه افتصادی، پیشنهاد حضور در این شهر داشته باشم و اعلام می دارم شهرداری فردوسیه نیز آمادگی دارد همانگونه که همواره مورد تاکید مسئولین منطقه در ارائه خدمات و امکانات به بخش خصوصی بوده است، با تمام توان زمینه را برای حضور و فعالیت سرمایه گداران بخش خصوصی فراهم آورد.

این مسئول افزود: شایان ذکر است، مساعدت با بخش خصوصی و ارئه خدمات به سرمایه گذاران این بخش، همواره مورد تاکید مسئولین شهرستان و بویژه مجموعه شورای محترم شهر فردوسیه بوده است. چرا که معتقدیم با ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی به فردوسیه، علاوه بر رونق اقتصادی، بخشی از مشکل اشتغال جوانان مستعد شهر نیز رفع خواهد شد.

سرپرست شهرداری فردوسیه در پایان گفت: در این مدت که بنده به عنوان سرپرست افتخار خدمت به شهروندان این شهر شهیدپرور را داشته ام، سعی بر آن بوده است تا مجموعه شهرداری نهایت تلاش و کوشش خویش را در جهت تامین نیاز شهروندان و همچنین ارائه بهترین امکانات بکار گیرد تا آسایش این عزیزان فراهم آید. لذا بر ما افتخار است تا بتوانیم پاسخگوی نیاز شهروندان باشیم.

اما جا دارد در این مدت از حمایت و پشتیبانی اعضای شورای شهر فردوسیه، همکاری و تلاشهای همکاران در شهرداری، مساعدت مسئولین منطقه و فرا شهرستانی، ائمه جمعه و جماعات، خانواده های معظم شهدا و جانبازان، معتمدین محلی و همه شهروندان عزیز این شهر شهیدپرور مراتب سپاسگزاری را به جا آورم که در راستای پیشرفت برنامه ها با مدیریت شهری همکاری و همدلی مستمر و دلسوزانه داشته اند، تشکر ویژه نمایم.

_MG_0033 Picture 009 copy

منبع خبر «» است و خبرشهر در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ( 77855 ) را همراه با ذکر موضوع به شماره  09351515083  پیامک بفرمایید.با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت باخبـرشـوید مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
برچسب های :
تعداد نظرات منتشر شده: 1
  • علی
    10 / مرداد / 1394

    باسلام ‘ خدمت آقای شیخی وسایرهمکاران گرامیتان عرض خداقوت دارم ‘ ازدقت نظر جنابعالی نسبت به ماموریت های شهری و توجه به رفع معضلات به نوبه خودم تقدیروتشکرمیکنم ‘ لازم دیدم درخواست اینجانب و مالکین راکه بارها عنوان نموده ام ولی تاکنون نه اقدامی را دیده ایم ونه پاسخی داده شده را این بار با توجه به احتمال انتصاب جنابعالی به عنوان شهردار درآینده نزدیک عنوان نمایم : واقعیت آن است که منطقه بین عباس آبادو علی آباد به منظورتردد نیازبه جاذه مناسبی دارد ‘ حتی الامکان درصورتیکه آسفالت مقدور نیست زیرسازی به نحو مطلوب انجام گرددتا تردد بامشکل مواجه نباشد این منطقه از امکانات عبورومرور حداقل تا جایی که درمحدوده فردوسیه می باشد بی بهره است ‘ تصورمیشود مالکین هم نظرمساعدی درزمینه همکاری با شهرداری داشته باشند ولی این موضوع نیازبه ساماندهی مدیریتی داشته باشد ‘ قصد این بود این بار دوربینهای صداوسیما به مدد شهرداری بیایندو ازآنها درخواست اطلاع رسانی شود تا مشکل به گوش مدیران شهری برسد اما علاقمندیم که حل معضلات فعلا داخلی حل شود شاید آبروی وضعیت شهرمان درخارج از فردوسیه حفظ شود ‘ به هرحال توقع آن است تدابیری ازاین جهت اتخاذشود واقعا وضعیت نامطلوبی وجود دارد یعنی انسان جرات آبادانی به علت فقرتوجه به این منطقه راندارد ! هیچ سرمایه گذاری بااین مشکل حاضربه سرمایه گذاری درآنجا نمی شود ‘ امیدوارم ابن بار پاسخ مناسب دریافت کنیم که بی صبرانه منتظریم . باسپاس

بدون نظر :