شنبه, ۳ مهر ۱۴۰۰ / ۱۰:۴۴:۴۴
دسته بندی: استانها
تاریخ انتشار: 10 بهمن 1395 - 18:59

اخبار کوتاه انتظامی غرب استان تهران 10 بهمن ماه 1395

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی؛ دستگیری ۱۵ سارق و کشف ۱۹ فقره انواع سرقت توسط پلیس شهریار  به گزارش خبرگزاری خبرشهر، ،سرهنگ “فریدون مکرمی اصل ” در تشریح این خبر ،گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و جلب رضایت عمومی مردم، مأموران انتظامی این شهرستان طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز را طی ۴۸ […]اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی؛

دستگیری ۱۵ سارق و کشف ۱۹ فقره انواع سرقت توسط پلیس شهریار 

به گزارش خبرگزاری خبرشهر، ،سرهنگ “فریدون مکرمی اصل ” در تشریح این خبر ،گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و جلب رضایت عمومی مردم، مأموران انتظامی این شهرستان طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز را طی ۴۸ ساعت گذشته اجراء که موجب دستیابی به توفیقاتی در زمینه کشف و دستگیری شد.

وی افزود: در این طرح،ماموران انتظامی موفق به کشف ۶ دستگاه خودرو سرقتی ، دستگیری ۱۵ نفر  سارق حرفه ای با کشف ۱۹ فقره انواع سرقت ، دستگیری ۱۲ نفر مظنون به سرقت، دستگیری ۲۵ نفر معتاد پرخطر،دستگیری ۸ نفر حامل موادمخدر با یک کیلوگرم مواد مخدر، توقیف ۴۵ دستگاه موتورسیکلت و ۴۷ دستگاه خودرو متخلف ازجمله عملکرد این طرح بود.

فرمانده انتظامی شهرستان شهریار در پایان با بیان اینکه توجه به توصیه های پلیس و رعایت موارد حفاظتی و کنترلی در پیشگیری از سرقت موثر است از شهروندان خواست با رعایت نکات ایمنی در حفظ و نگهداری اموال خود دست سارقان را در رسیدن به اهداف شوم خود کوتاه کنند.

 فرمانده انتظامی شهرستان قدس در دیدار جمعی از جانبازان و ایثارگران گفت:جانبازان و ایثارگران سرمایه های معنوی جامعه اند. 

به گزارش خبرگزاری خبرشهر، در این دیدار صمیمی که با حضور جمعی از جانبازان و ایثارگران نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان برگزار شد ، سرهنگ”شاهپور فلاحی “تصریح کرد:جانبازان و ایثارگران عزیز الگوی انسانیت،شجاعت،ولایت پذیری و استقامتند و کارکنان شاغل باید با تمام توان دستاورد های معنوی این عزیزان را پاس داشته و در جهت ارتقای بیش از پیش احساس امنیت در جامعه کوشا باشند.

“فلاحی” تصریح کرد:شما ایثارگران عزیز معتمد پلیس هستید و اکنون که به درجه بازنشستگی نائل شده اید باید در سنگری دیگر در راستای ارتقای احساس امنیت در جامعه همراه و همگام پلیس باشید.

در این دیدار نماینده هیئت جانبازان و ایثارگران ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای شبانه روزی پرسنل نیروی انتظامی که موجبات ارتقای امنیت اجتماعی شهرستان قدس را فراهم نموده ،تأکید داشتند:سبزقامتان عرصه نظم و امنیت با تلاشی جهادگونه و با تأسی از فرامین مقام معظم رهبری ، امروز کاملا مردمی بوده و خود را در کنار مردم می دانند و همین امر رضایت شهروندان را به دنبال داشته است.

توقیف خودروی پژو ۲۰۶ با بیش از ۶۷ میلیون خلافی  توسط پلیس شهرستان قدس 

به گزارش خبرگزاری خبرشهر، سرهنگ “شاهپور فلاحی” در گفت و گو با خبرنگار گفت: ماموران پلیس راهور حین کنترل تردد عبور و مرور خودرو ها در معابر شهری، یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ را به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات رانندگی مانند آلودگی صوتی ،که موجبات سلب آسایش شهروندان و ایجاد ترافیک کرده بود،را متوقف کردند.

سرهنگ فلاحی افزود:مأموران با استعلام از مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا دریافتند خودرو دارای ۶۷ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال خلافی معوقه پرداخت نشده می باشد.

این مقام انتظامی با اشاره ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، گفت:با عنایت به اینکه خودروی متوقف شده دارای خلافی پرداخت نشده بالای ۱۰ میلیون ریال می باشد طبق قانون خودرو تا پرداخت کامل بدهی های معوقه، توقیف و روانه پارکینگ گردید.

سرهنگ”فلاحی در پایان تصریح کرد:با تلاش همکاران در ماه گذشته تعداد هشت دستگاه خودرو به دلیل جرائم معوقه رانندگی بیشتر از ده میلیون ریال توقیف و روانه پارکینگ شده اند.

جمع آوری ۹۵ معتاد متجاهر توسط پلیس شهرستان شهریار 

به گزارش خبرگزاری خبرشهر، سرهنگ “فریدون مکرمی اصل” در گفت و گو با خبرنگار، گفت: در راستای اجرای طرح ارتقا اکنیت اجتماعی در شهرستان شهریار، ماموران پلیس ۹۵ معتاد متجاهر و کارتن خواب را از سطح شهر جمع هآوری و به کمپ های مجاز ترک اعتیاد تحویل دادند.

این مقام انتظامی ادامه داد: یکی از دغدغه ها و مطالبه های مردم در حوزه امنیت اجتماعی جمع آوری معتادان متجاهر و پاکسازی تفرجگاه ها ، اماکن عمومی و خیابان ها از وجود اینگونه افراد می باشد.

وی افزود: بخشی از جرائم خرد مانند سرقت و فروش مواد مخدر و .. توسط این افراد صورت می گیرد و پلیس پس از اخذ مجوزهای قانونی اقدام به اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق از وجود معتادان متجاهر نموده که در این راستا تعداد ۹۵ معتاد متجاهر دستگیر و پس از غربالگری به مراکز ترک اعتیاد تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شهریار در پایان با اشاره به رضایتمندی مردم از اجرای این طرح از همکاری صمیمانه مردم تشکر کرد و گفت: چنین طرح های امنیتی تا پایان سال ادامه خواهد داشت و شهروندان می توانند در صورت اطلاع ازهرگونه فعالیت مشکوک، به ویژه در زمینه توزیع انواع موادمخدر، مجرمان و قاچاقچیان کالا مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

جمع آوری ۲۷ معتاد متجاهر توسط پلیس شهرستان ملارد 

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد از اجرای طرح های پاکسازی و جمع آوری ۲۷ معتاد تابلو و خطرناک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرشهر، سرهنگ “برزو همتی” در گفت و گو با خبرنگار گفت: این طرح در قالب برنامه هماهنگ شده و در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با موضوع جمع آوری معتادان تابلو و خطرناک به منظور، زیبا سازی چهره شهر و کاهش سایر جرائم در سطح شهرستان ملارد به اجرا در آمده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد ادامه داد: طی اجرای این طرح در دو روز گذشته تعداد ۲۷ نفر از معتادان تابلو و خطرناک جمع آوری و به کمپ های ترک اعتیاد معرفی شدند.

سرهنگ “همتی” در پایان ضمن اعلام این مطلب که شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس حاصل نمایند،گفت: سامانه ۱۹۷ پلیس نیز آماده دریافت هر گونه انتقاد و پیشنهاد و تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی از سوی شهروندان می باشد.

کشف ۵۰۰ هزار عدد دلستر قاچاق به ارزش ۱۲ میلیارد توسط پلیس شهرستان ملارد

به گزارش خبرگزاری خبرشهر، سردار “محسن خانچرلی ” در مصاحبه با خبرنگار پلیس گفت : در راستای اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، با بدست آوردن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر وجود انباری واقع در شهرک صنعتی “صفادشت” بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل مراجعه کرده و در بازرسی از انبار تعداد ۵۰۰ هزار عدد دلستر خارجی قاچاق به ارزش ۱۲ میلیارد ریال کشف کردند.

سردار محسن خانچرلی تصریح کرد:در این راستا دو نفر دستگیر شده و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شدند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در پایان خاطر نشان کرد : قاچاق کالا یکی از مهمترین عوامل ایجاد مشکلات اقتصادی و افزایش مشاغل کاذب در جامعه محسوب می شود که بایستی با آگاهی بخشی به مردم و مبارزه هدفمند با این پدیده قبیح اجتماعی قدم های مفید و موثر در جهت کاهش اثرات منفی آن در جامعه و حمایت از تولید کنندگان داخلی برداریم .

دستگیری سارق تلفن همراه با ۶ فقره سرقت توسط پلیس شهرستان ملارد

به گزارش خبرگزاری خبرشهر، ،سرهنگ” برزو همتی”در تشریح خبر فوق گفت:در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت تلفن همراه وی ،بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام کارهای اطلاعاتی یک نفر سارق را شناسایی و در عملیاتی قافلگیرانه دستگیر کردند.

این مقام انتظامی در ادامه اظهار داشت: متهم در بازجویی های به عمل آمده به ۶ فقره سرقت تلفن همراه  اعتراف کرد.

سرهنگ “همتی” در پایان با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شد، از مردم خواست از تردد شبانه در مکان های خلوت خودداری و به محض مشاهده افراد مشکوک موضوع را در سریع‌ترین زمان از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع خبر «» است و خبرشهر در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ( 102426 ) را همراه با ذکر موضوع به شماره  09351515083  پیامک بفرمایید.با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت باخبـرشـوید مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
برچسب های :