پیامبر اکرم(ص):
آنچه بيش از هر چيز بر امتم بعد از خود مى ترسم، درآمدهاى حرام، هواپرستى پنهان و رباست.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار شهرستان قدس » اختصاصی خبرشهر
  • شناسه : 161979
  • ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ادمین خبرشهر
  • منبع : گروه خبری رسانه ای خبرشهر
ضرورت راه‌اندازی خط BRT قدس به میدان آزادی
ضرورت راه‌اندازی خط BRT قدس به میدان آزادی
نماینده مردم ملارد و قدس در مجلس مطرح کرد؛

ضرورت راه‌اندازی خط BRT قدس به میدان آزادی

محمودی با اشاره به سفر روزانه ۲ میلیون نفر از شهر‌های غربی تهران به میدان آزادی خواستار راه‌اندازی خط BRT قدس به این میدان شد.

محمودی نماینده مردم ملارد، قدس و شهریار در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در مراسم افتتاح ۴۸ پروژه عمرانی و ترافیکی منطقه ۲۱ با اشاره به اینکه ۱۰ شهر در محدوده دروازه غربی تهران وجود دارد، گفت: هر کدام این شهر‌ها بیش از یک میلیون جمعیت دارد، ولی تنها ۳ ورودی به تهران دارند.

نماینده مردم ملارد، قدس و شهریار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۵ پروژه توسط شهرداری در حال پیگیری است، افزود: امروز سومین پروژه افتتاح شد که امیدواریم طرح های دیگر هم هر چه سریعتر به بهره‌برداری برسد.

محمودی با تأکید بر اینکه ۲ پروژه دیگر هم مورد نیاز است، گفت: روزانه ۲ میلیون سفر از شهر‌های غربی به میدان آزادی صورت می‌گیرد که این کار با کمک ۲ هزار اتوبوس فرسوده که به این میدان می‌روند انجام می‌شود.

این نمایندهمجلس بیان کرد: با توجه به این شرایط درخواست دارم خط BRT قدس به آزادی هر چه سریعتر راه‌اندازی شود.

او با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی این هفته دو دستاورد برای شهرداری‌ها داشت، اظهار کرد: اولین آن لایحه درآمد‌های پایدار بود. سال‌های درازی بود که شهر‌ها را با تراکم فروشی اداره می‌کردیم و این لایحه راه خوبی برای درآمد‌های پایدار شهرداری است.

نماینده مردم ملارد، قدس و شهریار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع دیگر مربوط به لایحه مالیات بر ارزش افزوده است، گفت: در این قانون سهم دولت ۷۰ درصد و سهم شهرداری‌ها هم کمتر از ۳۰ درصد است و ما تلاش می‌کنیم از ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده ۵۰ درصد به دولت و ۵۰ درصد هم به شهرداری‌ها برسد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

۱ دیدگاه

  1. لازم هست آقای محمودی توجه داشته باشن خود شهر شهریار نیاز به مترو یا BRT دارد