پیامبر اکرم(ص):
آنچه بيش از هر چيز بر امتم بعد از خود مى ترسم، درآمدهاى حرام، هواپرستى پنهان و رباست.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار شهرستان قدس
  • شناسه : 161904
  • ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ادمین خبرشهر
  • منبع : تسنیم
شهرقدس با کلاس های ۴۳ نفره متراکم ترین منطقه کشور
شهرقدس با کلاس های ۴۳ نفره متراکم ترین منطقه کشور

شهرقدس با کلاس های ۴۳ نفره متراکم ترین منطقه کشور

مدیرکل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران گفت:بزرگترین منطقه دانش آموزی کشور، منطقه شهریار با ۱۶۳ هزار دانش آموز و بزرگترین منطقه با تراکم دانش آموزشی اول در کشور شهرستان قدس با ۴۳ دانش آموز در کلاس است.

محمد صیدلو، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نشست با وزیر آموزش وپرورش اظهار کرد: این اداره کل دارای ۲۱ منطقه آموزشی است که بیش از ۴۶ هزار فرهنگی در آن مشغول به کار هستند و یک میلیون دانش آموز تحت مدیریت این اداره کل مشغول به تحصیل هستند.
وی با اشاره به برخی خصوصیات این اداره کل گفت: بزرگترین منطقه دانش آموزی کشور، منطقه شهریار با ۱۶۳ هزار دانش آموز، بزرگترین منطقه با تراکم دانش آموزشی اول در کشور شهرستان قدس با ۴۳ دانش آموز در کلاس است که در این اداره کل قرار گرفته است.
ساخت مسکن مهر علت تراکم بالای دانش آموز
وی علت تراکم بالای دانش آموزی در شهرستان قدس را ساخت مسکن مهر دانست و افزود: عدم پیش بینی زیر ساخت ها در مناطق مسکن مهر مشاهده می شود که از مهمترین آنها عدم پیش بینی ساخت مدارس در این مناطق است.
کلاس های درس مدارس دولتی در مرز انفجار!
مطلوب تر بودن کلاس درس ۴۰ نفره با معلم با کیفیت در مقایسه با کلاس های ۲۰ نفره
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه مسئله نیروی انسانی در کل کشور از جمله در این اداره کل مشاهده می شود، گفت: در خواست انتقالی به شهر تهران را از طرف همکاران فرهنگی داریم به طوری که نتوانستیم با هیچکدام از آن ها را موافقت کنیم، از وزیر آموزش و پرورش می خواهیم در نقل و انتقالات سال آینده مطابق سنوات گذشته عمل کنیم تا با برخی از تقاضاهای انتقالی موافقت شود.
عدم موافقت با انتقالی نیروی انسانی و کاهش انگیزه
وی عدم موافقت با انتقالی نیروی انسانی طی سال های متعدد را باعث کاهش انگیزه نیروی انسانی …

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.