پیامبر اکرم(ص):
آنچه بيش از هر چيز بر امتم بعد از خود مى ترسم، درآمدهاى حرام، هواپرستى پنهان و رباست.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی
  • شناسه : 161447
  • ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ادمین خبرشهر
  • منبع : تسنیم
قیمت دلار در صرافی‌ ملی به مرز ۱۲ هزار تومان نزدیک شد
قیمت دلار در صرافی‌ ملی به مرز ۱۲ هزار تومان نزدیک شد

قیمت دلار در صرافی‌ ملی به مرز ۱۲ هزار تومان نزدیک شد

صرافی ملی قیمت دلار را با ۲۰۰ تومان افزایش نسبت به صبح امروز، ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین کرد.

قیمت ارز در بازار آزاد و رسمی از صبح امروز با افزایش نسبت به آخرین روز هفته قبل همراه شده است؛ قیمت دلار در صرافی از ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان پنجشنبه به ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان در صبح امروز رسید ولی هم اکنون با ۲۰۰ تومان افزایش نسبت به صبح ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان ارزش گذاری شده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با افزایش ۴۰۰ تومانی نسبت به روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱هزار و ۸۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها با افزایش نسبت به روز کاری قبل ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار تومان است.

۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند. این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

قیمت درهم برای فروش در بازار آزاد در روز جاری ۳هزار و ۳۴۹ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۵ هزار و ۷۵۷ تومان تعیین شده است؛ ضمن اینکه صرافی‌های آزاد، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۲ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام می‌کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.