امام حسن عسگری (ع)
چه زشت است برای مؤمن دلبستگی به چیزی که او را خوار می کند

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار شهرستان شهریار
  • شناسه : 160780
  • ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ادمین خبرشهر
  • منبع : فارس
اعتبار لازم برای احداث تصفیه خانه ششم تهران اختصاص یافت
اعتبار لازم برای احداث تصفیه خانه ششم تهران اختصاص یافت

اعتبار لازم برای احداث تصفیه خانه ششم تهران اختصاص یافت

استاندار تهران گفت: اعتبار لازم برای تصفیه خانه ششم تهران که از مناطق ۲۱،۲۲ شهر تهران و همچنین شهرستان های شهریار، قدس، ملارد و اسلام شهر می گذرد، اختصاص یافت.

انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، درباره اختصاص اعتبار احداث تصفیه خانه ششم تهران اظهار داشت: بر اساس دستور رئیس جمهور اعتبار لازم برای احداث تصفیه خانه ششم تهران تأمین شد.
وی ادامه داد: تکمیل و بهره برداری از این تصفیه خانه ۱۷۰ میلیارد تومان اعتبار لازم دارد و آب شرب مناطق ۲۱ و ۲۲ شهرستان تهران و همچنین شهرستان های شهریار، قدس، ملارد و اسلام شهر را تأمین و تکمیل می کند.
استاندار تهران بیان داشت: این تصفیه خانه با تأمین اعتبار بیش از ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد و آب مورد نیاز حدود سه میلیون نفر را تأمین می کند و بر اساس دستور رئیس جمهور مقرر شد ۹۰ میلیارد تومان از اعتبارات داخلی آب منطقه ای و آب و فاضلاب و ۷۰ میلیارد تومان نیز در این خصوص اختصاص پیدا کند.
محسنی بندپی یادآور شد: تصفیه خانه هفتم نیز برای تأمین آب شهرستان های جنوب شرق استان تهران از جمله قرچک، پیشوا و ورامین نیز تا پایان سال اجرایی می شود.
به گزارش فارس، کمبود شدید نقدینگی، عدم تخصیص کافی اعتبار مورد نیاز طرح، تخصیص اعتبار طرح به صورت اسناد خزانه و اوراق مشارکت و مشکلات ناشی از تبدیل آن ها به نقدینگی، نوسان نرخ ارز و عدم وجود ثبات در بازار، مشکلات قراردادی و محدودیت بوجود آمده جهت خرید تجهیزات خارجی به دلیل تحریم ها از جمله مشکلات تاخیر در افتتاح پروژه تصفیه خانه ششم بوده است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.