امام حسن عسگری (ع)
چه زشت است برای مؤمن دلبستگی به چیزی که او را خوار می کند

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار شهرستان ملارد
  • شناسه : 160701
  • ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ادمین خبرشهر
  • منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد
دیدار مسئولان شهرستان ملارد با خانواده معظم شهدا و ایثارگران این شهرستان
دیدار مسئولان شهرستان ملارد با خانواده معظم شهدا و ایثارگران این شهرستان

دیدار مسئولان شهرستان ملارد با خانواده معظم شهدا و ایثارگران این شهرستان

به گزارش خبرنگار خبرشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، به مناسبت گرامیداشت هفته وقف و پدافند غیرعامل، توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد به همراه جمعی از مسئولان این شهرستان با حضور در منزل شهید مرتضی توکلی خصال و جانبازان سرافراز داود خسروی و صفر حیدری حضور یافته و با خانواده آنان دیدار و گفتگو کردند. در این دیدارها توکلی کجانی فرماندار […]

به گزارش خبرنگار خبرشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، به مناسبت گرامیداشت هفته وقف و پدافند غیرعامل، توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد به همراه جمعی از مسئولان این شهرستان با حضور در منزل شهید مرتضی توکلی خصال و جانبازان سرافراز داود خسروی و صفر حیدری حضور یافته و با خانواده آنان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدارها توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء با اهداء لوح سپاس از استقامت و صبوری این خانواده ها قدردانی کرد.
شهید مرتضی توکلی خصال جمعی لشکر ۳۰ گرگان در سال ۶۵ در منطقه عملیانی حاج عمران در سن ۲۱ سالگی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
همچنین جانبازان سرافراز صفر رحیمی و داود خسروی در سال ۶۵ درمنطقه عملیاتی شلمچه در عملیات کربلای ۵ به درجه رفیع جانبازی نائل آمدند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.