امام حسن عسگری (ع)
چه زشت است برای مؤمن دلبستگی به چیزی که او را خوار می کند

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار شهرستان ملارد
  • شناسه : 160633
  • ۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۰
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ادمین خبرشهر
  • منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد
یزدان یار: مهمترین مسأله در پدافند غیرعامل پیشگیری و آمادگی است
یزدان یار: مهمترین مسأله در پدافند غیرعامل پیشگیری و آمادگی است

یزدان یار: مهمترین مسأله در پدافند غیرعامل پیشگیری و آمادگی است

به گزارش خبرنگار خبرشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، یزدان یار معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان ملارد در مراسم گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل که در مدرسه پسرانه متوسطه اول مقربی شهر ملارد برگزارشد، با تبریک فرارسیدن ایام ماه ربیع و روز نوجوان گفت: پدافند به دو شاخه پدافند عامل و پدافند […]

به گزارش خبرنگار خبرشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، یزدان یار معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان ملارد در مراسم گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل که در مدرسه پسرانه متوسطه اول مقربی شهر ملارد برگزارشد، با تبریک فرارسیدن ایام ماه ربیع و روز نوجوان گفت: پدافند به دو شاخه پدافند عامل و پدافند غیرعامل تقسیم می شود. پدافند عامل همان جنگ تحمیلی بود که همه مردم در هشت سال دفاع مقدس از مرز و بوم خود دفاع کرده و از ورود دشمن به خاک کشور جلوگیری کردند.

وی اقدامات پیشگیرانه و غیر مسلحانه را که موجب افزایش بازدارندگی،کاهش آسیب پذیری و تسهیل مدیریت بحران در مقابل تهدیدها و اقدامات نظامی دشمن را از تعاریف پدافند غیر عامل عنوان کرد. یزدان یار با اشاره به اینکه مهمترین مسأله در پدافند غیرعامل پیشگیری و آمادگی است، گفت: مهمترین مسأله در پدافند غیرعامل پیشگیری و آمادگی است به گونه ای که آسیب پذیری به صفر برسد و تأثیر تهدیدات دشمنان کاهش یابد.
وی اظهارداشت: دولت با ارائه مشوق ها و تسهیلات لازم در راستای پیشبرد اهداف پدافند غیر عامل نسبت به ایمن سازی و استحکام مناسب سازه در مدارس، فضاهای عمومی، منازل شهری و روستائی اقدامات خوبی را در سالهای گذشته انجام داده است تا در بروز حوادث تلفات جانی و مالی کاهش یابد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.