پیامبر اکرم(ص):
آنچه بيش از هر چيز بر امتم بعد از خود مى ترسم، درآمدهاى حرام، هواپرستى پنهان و رباست.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار شهرستان شهریار
وعده سرپرست شهریار برای جمع آوری سگ‌های ولگرد
وعده سرپرست شهریار برای جمع آوری سگ‌های ولگرد

وعده سرپرست شهریار برای جمع آوری سگ‌های ولگرد

یکی از شهروندان شهرستان شهریار با ارسال پیامک به بخش #تهران_ما باشگاه خبرنگاران جوان درخواست پیگیری مشکلات شهری این شهرستان را داشت. این شهروند نوشته بود: در شهرستان شهریار در خیابان هایی هکه عابرین در حال تردد هستند پر از سگ های ولگرد شده است. شهرداری اصلا رسیدگی نمیکند. بارها اعتراض کردیم ولی هیچ ترتیب […]

یکی از شهروندان شهرستان شهریار با ارسال پیامک به بخش #تهران_ما باشگاه خبرنگاران جوان درخواست پیگیری مشکلات شهری این شهرستان را داشت.

این شهروند نوشته بود: در شهرستان شهریار در خیابان هایی هکه عابرین در حال تردد هستند پر از سگ های ولگرد شده است. شهرداری اصلا رسیدگی نمیکند. بارها اعتراض کردیم ولی هیچ ترتیب اثری داده نشده است.

پاسخ شهرداری شهریار؛

علی بابایی سرپرست شهرستان شهریار در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره این موضوع گفت: شهرستان شهریار یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و نگین غرب استان تهران است و در حوزه فضای سبز و کاشت درختان و حفظ این ماهیت اقداماتی در حال انجام است.

علی بابایی بیان کرد: سگ‌های ولگرد در طول هفته در حال جمع آوری و عقیم سازی است، اما به دلیل اینکه مردم از این سگ‌ها حمایت می‌کنند و به آن‌ها غذا می‌دهند مشکلاتی ایجاد می‌شود.

او افزود: برنامه داریم تا سگ‌های ولگرد را از شهرستان خارج کنیم و در حال پیگیری برای دریافت مجوز‌ها هستیم و در آینده نزدیک این قول را می‌دهیم که این سگ‌ها تعدادشان کمتر شود.

 

سگ های ولگرد از شهریار خارج می‌شوند

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.