پیامبر اکرم(ص):
آنچه بيش از هر چيز بر امتم بعد از خود مى ترسم، درآمدهاى حرام، هواپرستى پنهان و رباست.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار شهرستان قدس
  • شناسه : 159844
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ادمین خبرشهر
  • منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس
مسایل مرتبط با آب و فاضلاب شهرستان قدس بررسی شد
مسایل مرتبط با آب و فاضلاب شهرستان قدس بررسی شد

مسایل مرتبط با آب و فاضلاب شهرستان قدس بررسی شد

لیلا واثقی فرماندار شهرستان قدس با دکتر مهتاب باغبان مدیر دفتر کنترل کیفیت بهداشت آب و فاضلاب و امور آزمایشگاه های استان تهران در محل دفتر فرماندار دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرنگار خبرشهر به نقل از  روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس؛با حضور دکتر مهتاب باغبان مدیر دفتر کنترل کیفیت بهداشت آب و فاضلاب و امور آزمایشگاه های استان تهران ، کیفیت آب شرب سطح شهرستان بررسی و تحلیل شد.
بنابراین گزارش،فرماندار شهرستان قدس مطالبی را در خصوص خواسته ی مردم به سمع دکتر مهتاب باغبان مدیر دفتر کنترل کیفیت بهداشت آب و فاضلاب و امور آزمایشگاه های استان تهران رساند و خواستار توضیحاتی در خصوص کیفیت آب شرب شهرستان در تمامی نقاط شهر و روستا شد.
مدیر دفتر کنترل کیفیت بهداشت آب و فاضلاب و امور آزمایشگاه های استان تهران ضمن تشریح اقدامات شرکت آب و فاضلاب استان تهران در راستای بهداشت آب در سطح استان ابراز داشت:دستگاههای کنترل کیفیت آب به لحاظ میزان آلودگی ، سختی آب از برندهای روز دنیا و مجهز به سیستم کنترل آنلاین هستند و کم تر خطایی در این دستگاهها رخ می دهد.
دکتر مهتاب باغبان ابراز داشت:در حال حاضر ۵ حلقه چاه در شهر قدس با کیفیت مطلوب در مدار بهره برداری قراردارند .
وی در خصوص مشکل طعم آب روستای زرنان هم ابراز داشت:با اضافه شدن یک حلقه چاه با کیفیت آب مطلوب این دو روستا هم متعادل خواهند شد.
باغبان عنوان کرد: دفتر کنترل کیفیت بهداشت آب و فاضلاب این آمادگی را دارد تا طی تفاهم نامه با شبکه بهداشت شهرستان قدس در زمینه پایش کیفیت آب ، موارد خاص بررسی شود.
وی اظهار داشت: با تخصیص ۱۲۰ مترمکعب بر ثانیه آب سطحی از سد طالقان مشکل کمبود آب شرب شهرستان تا حدودی مرتفع خواهد شد که در حال حاضر در مرحله انتخاب پیمانکار برای اجرای طرح است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.