پیامبر اکرم(ص):
آنچه بيش از هر چيز بر امتم بعد از خود مى ترسم، درآمدهاى حرام، هواپرستى پنهان و رباست.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار شهرستان ملارد
  • شناسه : 159768
  • ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۵
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ادمین خبرشهر
  • منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد
نقش بانک ها در اقتصاد کشور بسیار چشمگیر و حساس است
نقش بانک ها در اقتصاد کشور بسیار چشمگیر و حساس است

نقش بانک ها در اقتصاد کشور بسیار چشمگیر و حساس است

در نشست مردانه سرپرست معاونت فنی وعمرانی فرمانداری شهرستان ملارد با تعدادی از روسای بانکهای این شهرستان، روند اعطای تسهیلات طرح ویژه مسکن روستایی در راستای احیا ونوسازی بافت های فرسوده مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار خبرشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد :مردانه،سرپرست معاونت فنی و عمرانی فرمانداری در این نشست گفت: سختگیری بانکها در ضمانت های بانکی موجب شده، متقاضیان روستایی نتوانند تسهیلاتی که دولت برای احیای بافت های فرسوده مصوب کرده است را اخذ نمایند. وی افزود: بانک های عامل بدون سخت گیری زیاد،تسهیلات مورد نیاز را به مردم پرداخت و ضمانت ها را به صورت زنجیره ای قبول کنند. معاون فرماندار ملارد اظهارداشت: بدون شک در این برهه از زمان و با توجه به وضعیت موجود اقتصادی نقش بانک ها در کشور بسیار چشمگیر و حساس است
شهیازی،رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ملارد نیز در این جلسه ضمن گزارشی از تشکیل ۵۰ فقره پرونده برای احیای منازل روستائی در این شهرستان خبرداد و گفت: این نهاد برای صاحبان هر واحد مسکونی در روستاهای دارای بافت فرسوده که به نوسازی واحدهای خود اقدام کنند ۵۰ میلیون ریال کمک بلاعوض پرداخت می کند. وی افزود: علاوه بر آن برای تمام واحدهای مسکونی در روستاهای دارای بافت فرسوده ۱۰ میلیون ریال تسهیلات برای بناهایی که از تسهیلات طرح ویژه استفاده کرده اند با بهره کم همراه جواز ساخت رایگان با همکاری مراجع صدور پروانه( دهیاری ها) اختصاص می یابد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.