پیامبر اکرم(ص):
آنچه بيش از هر چيز بر امتم بعد از خود مى ترسم، درآمدهاى حرام، هواپرستى پنهان و رباست.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار شهرستان قدس
  • شناسه : 159572
  • ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ادمین خبرشهر
  • منبع : شهرداری و شورای اسلامی شهرقدس
برگزاری همایش پلیس و اصناف در فرمانداری قدس
برگزاری همایش پلیس و اصناف در فرمانداری قدس

برگزاری همایش پلیس و اصناف در فرمانداری قدس

با حضور امام جمعه شهرستان قدس، رییس شورای اسلامی، فرمانده انتظامی شهرستان، رییس اصناف و سایر مسئولان شهری همایش پلیس و اصناف در محل سالن همایش فرمانداری شهرستان قدس برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار خبرشهر به نقل از  مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، در آخرین روز از هفته نیروی انتظامی، همایش پلیس و اصناف با هدف قدردانی از حافظان امنیت و ایجاد همدلی بیشتر بین پلیس و اصناف در مرکز همایش های فرمانداری قدس برگزار گردید.
در این همایش، کمالی رییس اتاق اصناف شهرستان قدس گفت: اقدامات بسیار خوبی در سطح شهرستان به منظور شناسایی و اخذ مجوز و قانونمند شدن فعالیت های صنفی صورت گرفته است و با همدلی و همیاری مردم و مسئولان در آینده شاهد نظم و رونق فعالیت های اقتصادی شهر باشیم.
سرهنگ فلاحی فرمانده انتظامی شهرستان نیز با تاکید بر اینکه هدف همه اقدامات پلیس با هدف ایجاد امنیت عمومی انجام می شود، گفت: امنیت مهم ترین رکن پویایی و شکوفایی جامعه است و تعاریف متفاوتی از آن ارائه می گردد ولی ما بر اساس آموزه های اسلامی امنیت را اطمینان از زایل نشدن حق از طریق نامشروع و ایجاد فرصت های برابر برای همه برای دستیابی به حقوق خود می دانیم.
حسین چناقچی، رییس شورای اسلامی شهر قدس نیز در این همایش بیان داشت: گام های مهمی در سطح شهر از طریق شورای اسلامی در جهت تقویت اصناف صورت پذیرفته است و خوشحالم که عضوی از جامعه صنفی شهر قدس هستم.
وی افزود: مشکل مربوط به دریافت گواهی عدم سوپیشینه در سطح شهر نیز حل شده است و شهروندان شایسته آنند که خدمات مناسب را با توجه به زیرساخت ها در شهر خود دریافت نمایند.
در پایان حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار نیز به تفسیر واژه امنیت و نقش آن در رونق اقتصادی پرداختند و بیان داشت: امنیت پدیده ای مردمی است و نا امنی هم سر رشته از مردم می گیرد و این به معنای انکار ..

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.