....... رسول خدا(ص)
مقام حسین بن علی(ع) در آسمان بالاتر از مقام او در زمین است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار شهرستان شهریار
  • شناسه : 159497
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۹:۴۵
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ادمین خبرشهر
  • منبع : مهر
جمعیت شهرستان شهریار از ۵ استان کشور بیشتر است
جمعیت شهرستان شهریار از ۵ استان کشور بیشتر است

جمعیت شهرستان شهریار از ۵ استان کشور بیشتر است

به گزارش خبرنگار خبرشهر به نقل از مهر ، نوراله طاهری بعد از ظهر سه شنبه در همایش نمونه های ترافیکی غرب استان تهران با بیان این که ناجا در جهت تامین نظم و امنیت داخلی موفق بوده است، گفت: امروز امنیت کشور مثال زدنی است و همه در آرامش قابل قبولی هستند. وی افزود: امروز امنیت در شهرستان […]

به گزارش خبرنگار خبرشهر به نقل از مهر ، نوراله طاهری بعد از ظهر سه شنبه در همایش نمونه های ترافیکی غرب استان تهران با بیان این که ناجا در جهت تامین نظم و امنیت داخلی موفق بوده است، گفت: امروز امنیت کشور مثال زدنی است و همه در آرامش قابل قبولی هستند.
وی افزود: امروز امنیت در شهرستان ۸۰۰ هزار نفری شهریار مثال زدنی است، ۵ استان در کشور جمعیت کمتری از شهریار دارند، اما پلیس در شهریار با امکانات شهرستانی، شهریار با این جمعیت را مدیریت می کند و فراتر از درخواست ها و موضعات شهرستان عمل می کنند.
فرماندار شهریار پلیس را دلسوز مردم دانست و گفت: نوع نگاه پلیس به مردم در ایران متفاوت با دیگر کشورها است، باید ما و مردم به قوانین ترافیکی احترام بگذاریم، اگر قوانین راهنمایی و رانندگی در شهرها و جاده ها رعایت شود، شاهد وقوع حوادث کمتری خواهیم بود، عدم رعایت قوانین راهور سبب ایجاد مشکلات فراوان ترافیکی است.
طاهری اضافه کرد: باید رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی را خود ما به خودمان تذکر دهیم، اگر مسئولیت نپذیریم اداره امور سخت می شود.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*