امام علی (ع)
سخت ترین گناهان گناهی است که انجام دهنده ی آن آن را ناچیز بشمارد

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار شهرستان قدس
  • شناسه : 159363
  • ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ادمین خبرشهر
  • منبع :  تهران نیوز
کاهش ۱۴ درصدی جرائم در شهر قدس
کاهش ۱۴ درصدی جرائم در شهر قدس

کاهش ۱۴ درصدی جرائم در شهر قدس

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قدس در تشریح برنامه های هفته نیروی انتظامی از کاهش ۱۴ درصدی جرائم در شهر قدس خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرشهر به نقل از   تهران نیوز، سرهنگ شاهپور فلاحی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قدس در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت هفته نیروی انتظامی در ارتباط با کاهش ۱۴ درصدی جرائم در شهر قدس اظهار داشت: امنیت اساسی ترین نیاز جامعه ما است که تمام نیازمندی های جامعه را تحت شعاع قرار داده است و این نظم، امنیت و مقررات اجتماعی توسط پرسنل پرتلاش و پرتوان نیروی انتظامی شهرستان قدس با تدابیر سلسله مراتب فرماندهان نیروی انتظامی برقرار شده است.

وی ادامه داد: هر ساله نیروی انتظامی نسبت به سال های گذشته توانسته کمبودهای خود را با تدابیر مورد نظر برطرف نماید. نیروی انتظامی شهرستان قدس از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۴ درصد جرائم را در شهرستان قدس کاهش داده است.

فلاحی بیان داشت: در سال جاری ۱۰درصد کشفیات سرقت و ۱۶ درصد دستگیری سارقین را داشته ایم که از موفقیت های نیروی انتظامی شهرستان قدس است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: یکی از دغدغه های شهروندان ارتقاء ضریب احساس امنیت است که در حال حاضر احساس امنیت از امنیت مهم تر است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قدس با اشاره به برنامه های اجرایی در هفته نیروی انتظامی تصریح کرد: در این هفته، نیروی انتظامی شهرستان قدس همایش هایی از جمله پلیس و خانواده، همیاران پلیس، پلیس و اصناف، طلایه داران فرهنگ ترافیک، شهرک ترافیکی باغ ملی و حضور کارشناسان انتظامی در مدارس را با شعار “پلیس هوشمند، امین مردم” در دستور کار دارد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.