....... رسول خدا(ص)
مقام حسین بن علی(ع) در آسمان بالاتر از مقام او در زمین است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار شهرستان قدس
  • شناسه : 159277
  • ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ادمین خبرشهر
  • منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس
برگزاری جلسه ستاد اربعین حسینی ( ع) شهرستان قدس
برگزاری جلسه ستاد اربعین حسینی ( ع) شهرستان قدس

برگزاری جلسه ستاد اربعین حسینی ( ع) شهرستان قدس

چهارمین جلسه ستاد اربعین حسینی ( ع) شهرستان قدس با محوریت برگزاری مراسم ویژه بازماندگان پیاده روی اربعین حسینی (ع) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرشهر به نقل از  روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس ، چهارمین جلسه ستاد اربعین حسینی (ع) شهرستان قدس که به نحوه خدمت رسانی و برنامه ریزی در خصوص اجرای این مراسم اختصاص داشت، به ریاست سید علی اینانلو معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری قدس ، در محل سالن جلسات فرمانداری قدس ، برگزار شد .
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری قدس افزود: از آنجایی که امکان حضور برای همه افراد فراهم نیست پیاده روی بازماندگان اربعین اتفاق بسیارخوبی است که در سال های اخیر بوجود آمده و از شهر تهران شروع شده و در بسیاری از استان ها و شهرستان ها تبدیل به سنت شده و این امر در گسترش فرهنگ عاشورایی حرکتی بس بزرگ و ارزشمند است .
سید علی اینانلو ساعت شروع مراسم را ساعت ۱۰ صبح اربعین در میدان امام حسین(ع) شهرقدس به سمت مصلی شهرستان قدس جهت برگزاری نماز اعلام کرد و افزود: ایستگاه های صلواتی، اورژانس، آتشنشانی برای خدمات رسانی مطلوب به هیئات و عزاداران در طول مسیر برنامه ریزی شده است .
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری قدس تصریح کرد: اربعین امسال را به کوری چشم دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران ، دین اسلام و قرآن بهتر از سال های گذشته برگزار می کنیم .
در این جلسه ،آخرین اقدامات دستگاه ها و نهادهای عضو این ستاد درخصوص مصوبات جلسه گذشته مورد بررسی قرار گرفت .

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*