....... رسول خدا(ص)
مقام حسین بن علی(ع) در آسمان بالاتر از مقام او در زمین است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار شهرستان شهریار » اختصاصی خبرشهر
  • شناسه : 158807
  • ۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۲
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ادمین خبرشهر
  • منبع : گروه خبری رسانه ای خبرشهر
تداعی اربعین حسینی در محله ی ستارخان تهران به زحمت گروه فرهنگی و مردمی رحما +عکس
تداعی اربعین حسینی در محله ی ستارخان تهران به زحمت گروه فرهنگی و مردمی رحما +عکس
اختصاصی خبرشهر

تداعی اربعین حسینی در محله ی ستارخان تهران به زحمت گروه فرهنگی و مردمی رحما +عکس

به گزارش خبرنگار خبرشهر و سازمان بسیج رسانه ،جمعه شب گذشته(پنجم مهرماه ۹۸) گروه فرهنگی و مردمی رحما و عاشقان سیدالشهدا در محله ستارخان تهران دور هم جمع شدند تا‌ فضای اربعین حسینی را تداعی کنند؛ موکبی برپا شد و شعله هیزم زیر چای عراقی، یاد آور حرارت محبت حسین در قلوب مومنان بود. یادآور […]

به گزارش خبرنگار خبرشهر و سازمان بسیج رسانه ،جمعه شب گذشته(پنجم مهرماه ۹۸) گروه فرهنگی و مردمی رحما و عاشقان سیدالشهدا در محله ستارخان تهران دور هم جمع شدند تا‌ فضای اربعین حسینی را تداعی کنند؛ موکبی برپا شد و شعله هیزم زیر چای عراقی، یاد آور حرارت محبت حسین در قلوب مومنان بود. یادآور روایت شریفی که می فرماید: آفتابی که بر سر زائر حسین می تابد، گناهانش را مثل آتشی که هیزم را می سوزاند از بین می برد. خوشا به حال عاشقان و زائران حسین علیه السلام..
تا بر و بچه های جمعیت مردمی رحماء کفش های مردم را واکس می زدند و چایی شیرین تعارفشان می کردند با هم وارد گپ و گفتی از جنس مهر و محبت می شدند. مسیر گفتگو ها ،طریق یا حسین و جلوه عظمت و محبت امام حسین در اربعین بود. آخر کار وقت خداحافظی هیچ چیز مثل یک عکس یادگاری شیرینی این دیدار و گفتگو را ماندگار نمی کرد. عکسی که همان لحظه چاپ میشد و به صاحبش هدیه می شد. دیشب انگار کنار یکی از عمودهای طریق حسین بودیم. با جمعیت مردمی رحماء در دل ستارخان.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.