....... رسول خدا(ص)
مقام حسین بن علی(ع) در آسمان بالاتر از مقام او در زمین است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار شهرستان قدس
  • شناسه : 157090
  • ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۵
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ادمین خبرشهر
  • منبع : فرمانداری قدس
کشف ۱۰ تن شکر دولتی قاچاق در شهر قدس
کشف ۱۰ تن شکر دولتی قاچاق در شهر قدس

کشف ۱۰ تن شکر دولتی قاچاق در شهر قدس

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان قدس با اشاره به کشف بیش از ۱۰ تن شکر دولتی قاچاق که به قیمت آزاد فروخته شده بود، گفت: کارگاه بسته بندی پودرهای تقلبی شستشو با بیش از ۱۰ تن پودر صنعتی در شهرقدس پلمب شد.

 خیام حبیبی رئیس اظهار داشت: ۱۰ تن شکر دولتی که از اصفهان به شهرقدس صادر شده و به قیمت آزاد به یک کارخانه تولید لبنیات در شهرقدس فروخته شده بود که بار شکر کشف و به زودی در ایام محرم با صدور رای مربوطه در بازار عرضه خواهد شد.
وی با اشاره به پرونده پودرهای شستشو صنعتی تقلبی افزود: در یک مورد از پرونده‌های موجود پودرهای صنعتی فله‌ای جهت شست‌وشو را در بسته بندی دو برند معروف مواد شوینده پر می‌کردند و در شهرقدس نیز این پودرها کشف شده و نیز این پودرها از شهرقدس به استان فارس فروخته شده بود.
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان قدس بیان داشت: کارگاه بسته بندی تقلبی پودرهای صنعتی بلافاصله پلمب و حدود ۱۰ و نیم تن پودر شستشو صنعتی کشف و ضبط شد.
حبیبی تصریح کرد: جریمه در بسیاری موارد راه گشا و موثر در مقابله با گران فروشی و احتکار نخواهد بود و بایستی با حضور بازرس تعزیرات حداقل مقداری از اجناس عرضه شود تا احتمال ارتکاب مجدد آن در محل مربوطه کاهش یابد و هماهنگی مسوولین در برخورد با این پدیده‌ها امری ضروری است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.