....... رسول خدا(ص)
مقام حسین بن علی(ع) در آسمان بالاتر از مقام او در زمین است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار شهرستان قدس
  • شناسه : 156780
  • ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۲
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ادمین خبرشهر
  • منبع : فرمانداری قدس
یکی از مؤلفه های قدرت ایران ،بحث علم و فناوری است
یکی از مؤلفه های قدرت ایران ،بحث علم و فناوری است

یکی از مؤلفه های قدرت ایران ،بحث علم و فناوری است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس گفت: سنجش شایستگی دانش آموزان تنها با کنکور نیست و توانمندی های بسیاری در عرصه های مختلف در رسیدن به موفقیت ها معیار و ارزش است.

سرگرد حسین حبیبی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس در آئین تجلیل از نفرات برگزیده آزمون سراسری سال ۹۸ که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قدس برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مؤلفه های قدرت بنابر فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بحث علم و فناوری است.
وی افزود: اولین قدم در این زمینه و برای ورود به عرصه دانشگاه، مراسم تجلیل از نفرات برگزیده کنکور سراسری است و این طرح به صورت استانی به دستور سردار حسن زاده، فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا علیه السلام اجرا شده است.
حبیبی بیان داشت: در شهرستان قدس خانه نخبگان و بسیج دانشجویی میزبان خدمات رسانی و برنامه ریزی و اجرای برنامه ها در جهت کسب موفقیت های بیشتر است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس تصریح کرد: سنجش شایستگی دانش آموزان نباید با کنکور ارزیابی شود و امیدواریم تمام توانمندی های دانش آموزان و دانشجویان در تمام عرصه های مختلف سنجیده شود اما موفقیت در این معیار سنجش قابل قدردانی

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.