..... امام صادق علیه السلام:
کسی که کارهای خود را به خدا بسپارد همواره از آسایش و خیر و برکت در زندگی برخوردار است. و واگذارنده حقیقی کارها به خدا، کسی است که تمام همّتش تنها به سوی خدا باشد.

  • شناسه : 154745
  • ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰:۴۱
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ادمین
  • منبع : خبرشهر
عمده مشکل کارفرمایان در شهرستان شهریار عدم اطلاع کافی از قوانین کار طراحی شده برای ایشان
عمده مشکل کارفرمایان در شهرستان شهریار عدم اطلاع کافی از قوانین کار طراحی شده برای ایشان
اختصاصی خبرشهر

عمده مشکل کارفرمایان در شهرستان شهریار عدم اطلاع کافی از قوانین کار طراحی شده برای ایشان

به گزارش خبرنگار خبرشهر رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شهریار با اشاره به اهداف پانزدهمین جلسه رفع موانع تولید و تسهیل کارگروه ها بیان کرد: یکی از اهداف ستاد تسهیل، بحث تسهیل فرایند تولید و رفع موانع می باشد؛ سیاستی که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دنبال می کند، ایجاد روحیه […]

به گزارش خبرنگار خبرشهر رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شهریار با اشاره به اهداف پانزدهمین جلسه رفع موانع تولید و تسهیل کارگروه ها بیان کرد: یکی از اهداف ستاد تسهیل، بحث تسهیل فرایند تولید و رفع موانع می باشد؛ سیاستی که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دنبال می کند، ایجاد روحیه سه جانبه گرایی و اطلاع رسانی به کارفرما در جهت اینکه چه حقوقی را در ارتباط با وضعیت خود باید داشته باشند.

رضا میرانی افزود: ما سعی کردیم این جلسات در خصوص راهنمایی کارفرمایان برگزار شود تا آن ها آشنایی بیشتری نسبت به حق و حقوق خود و طرف مقابل که کارگران هستند، داشته باشند؛ در جلسات مذکور مشکلات خاصی در حوزه کارگری نداشته ایم و بیشتر در جهت راهنمایی کارفرمایان حرکت کردیم.

این مقام مسئول با اشاره به شرح وظایف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: بازرسان ما باید به صورت ادواری از بنگاه ها بازدید به عمل بیاورند و شرایط و موضوعاتی که مرتبط با قانون کار هست اطلاع رسانی کنند؛ پیشنهاد ما این هست همان گونه که کارگران نسبت به حقوق خود آشنا هستند، و با توجه به این که یکی از قوانین مرتبط با فضای کسب و کار قانون کار هست، نسبت به این قانون آشنایی بیشتری داشته باشند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*