تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹ 23 ذو الحجة 1441 Wednesday, 12 August , 2020
0

قیمت دلار، قیمت یورو، قیمت درهم و قیمت پوند امروز۹۸/۰۵/۱۰

  • کد خبر : 153935
  • 01 آگوست 2019 - 15:35
قیمت دلار، قیمت یورو، قیمت درهم و قیمت پوند امروز۹۸/۰۵/۱۰

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان، قیمت یورو ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت درهم امارات در بازار آزاد ۳ هزار و ۲۷۱ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۵۶۰ تومان تعیین شده است.

به گزارش خبرشهر، قیمت خرید و فروش انواع ارز امروز نسبت به روز قبل، نوسان جزئی داشته است به‌نحوی که قیمت دلار در صرافی‌های بانکی با کاهش ۵۰ تومانی و دلار آزاد با کاهش نسبت به دیروز مورد معامله قرار می‌گیرد.

 قیمت  دلار در بازار آزاد بعد از آنکه تا نزدیکی ۱۱ هزار تومان سقوط کرد روند صعودی را در پی گرفت و طی هفته گذشته قیمت دلار در خیابان فردوسی با عبور از کانال ۱۲ هزاری در محدوده های قیمتی ۱۲ هزار و ۲۰۰ تا ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان هم معامله می شد.

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی برای فروش به مردم با کاهش ۵۰ تومانی نسبت به روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان و قیمت دلار برای خرید از مردم ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان تعیین شده است.

گفتنی است، امروز قیمت دلار در صرافی های بانکی اندکی بیشتر از قیمت دلار در صرافی‌های آزاد است؛ هم اکنون قیمت دلار برای فروش به مردم در بازار آزاد با رشد اندک نسبت به روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۹۱۰ تومان تعیین شده است.

قیمت یورو در صرافی‌های بانکی نسبت به روز کاری قبل،  کاهش داشته و برای فروش به مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان است.

قیمت درهم امارات نیز امروز در بازار آزاد، ۳۲۷۱ تومان ارزش‌گذاری شده و مورد معامله قرار می‌گیرد؛ فعالان بازار ارز معتقدند نوسانات قیمتی درهم عامل بسیار مهمی برای قیمت دلار است. قیمت پوند هم ۱۴ هزار و ۵۶۰ تومان تعیین شده است.

گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۵۵۷ تومان، قیمت یورو را ۱۲هزار و ۷۶۳ تومان  و قیمت پوند انگلیس را ۱۴هزار و ۱۴ تومان برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۳ و ۴۰۵ تومان و ۵ ریال می‌فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان می‌رسد. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است.

نوع ارز قیمت
قیمت دلار در صرافی بانکی ۱۱ هزار و ۹۰۰  تومان
قیمت دلار در صرافی آزاد ۱۱ هزار و ۹۱۰  تومان
قیمت یورو در صرافی بانکی ۱۳ هزار و ۵۰۰  تومان
قیمت درهم امارات در صرافی آزاد ۳ هزار و ۲۷۱ تومان
قیمت پوند در صرافی آزاد ۱۴ هزار و ۵۶۰ تومان
قیمت ارز مسافرتی ۱۳ هزار و ۴۰۵  تومان
قیمت خرید دلار در بانک‌ها ۱۱ هزار و ۵۵۷ تومان
قیمت خرید یورو در بانک‌ها ۱۲ هزار و ۷۶۳  تومان
قیمت خرید پوند در بانک‌ها ۱۴ هزار و ۱۴  تومان

 

منبع: تسنیم

لینک کوتاه : http://khabareshahr.ir/?p=153935
  • ارسال توسط :
  • 94 بازدید
  • دیدگاه‌ها برای قیمت دلار، قیمت یورو، قیمت درهم و قیمت پوند امروز۹۸/۰۵/۱۰ بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.