کد خبر : 122756

طاهری فرماندار شهرستان شهریار در نشست با معاون برنامه ریزی و اداری مالی و کارکنان این معاونت در فرمانداری گفت: معاونت برنامه ریزی و اداری مالی همانند موتور متحرک فرمانداری در انجام امور ادارات و مجموعه شهرستان میباشد.

به گزارش خبرشهر، در این نشست که با حضور ژاله رو معاون برنامه ریزی و اداری مالی و کارکنان این معاونت، به ریاست طاهری فرماندار شهرستان شهریار در فرمانداری برگزار شد، مشکلات کارکنان و مسائل مرتبط به بحث و گفتگو گذاشته شد.
بنابر این گزارش؛ طاهری فرماندار شهرستان شهریار در ابتدا ضمن تشکر از زحمات کارکنان  این حوزه گفت: برگزاری این جلسات از بسیاری جهات خوب است به شرط آن که حرف ها زده شود و نتیجه بخش باشد و تغییری در کار حاصل شود و آن زمان معاونت برنامه ریزی و اداری مالی که همانند موتور متحرک فرمانداری در انجام امور میباشد بتواند به بدنه شهرستان و ادارات، نیرو و انرژی وارد کند و آن را به تکاپو و حرکت بیشتر درآورد.
فرماندار شهرستان شهریار با بیان اینکه میبایست مجموعه اجرایی شهرستان را چابک کنیم گفت: برای چابک سازی فرمانداری، ادارات و مجموعه شهرستان ما نیاز به معاونت برنامه ریزی چابک داریم که همگام با سیاست های دولت و شهرستان حرکت کند و برنامه ریزی کند و مشخص کند هر بخش و هر اداره باید کجا برورد و چکار  بکند و چابک بودن این معاونت همه چیز را برای ما حل میکند.
طاهری با تاکید بر پیگیری و رسیدگی مشکلات پرسنل و تاثیر آن بر مجموعه شهرستان ادامه داد: اگر نگران وضعیت پرسنلی همکاران نباشیم و دلسوزنه برای حل و فصل آنها پیگیر نباشیم کار بخوبی پیش نخواهد رفت و البته باید توجه داشت هر کسی مسئولیت میپذیرد جایگاهی پیدا میکند که شرعا و قانونا موظف به انجام وظایفی میشود و باید در انجام آنها نظم داشته باشد.
نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار در انتها گفت: تشویق و تنبیه باید در کنارهم وجود داشته باشد و باید دقت کرد اگر ارتباطمان با همکارانمان دوستانه باشد و روحیه بالای کاری  بین همه وجود داشته باشد بسیار بهتر میتوان کار را پیش برد و به نتیجه مطلوب رساند.

منبع: فرمانداری شهریار

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.