کد خبر : 125651

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران با بیان اینکه بودجه جاری استان تهران ۶۵۰ میلیارد تومان است گفت: ۵۰۰ میلیارد تومان از این میزان صرف پرداخت حقوق و دستمزد اعم از حقوق‌بگیران پیمانی،رسمی و قراردادی می‌شود.

به گزارش خبرشهر،  نعمت‌الله ترکی امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تهران با اشاره به پیگیری اجرای مصوبات سفر استاندار تهران به ۱۶ شهرستان استان اظهار داشت: به دنبال سفرهای استاندار تهران به شهرستان‌های استان ۷۳۰ مصوبه تعیین شد که جلسات پیگیری اجرای مصوبات ۱۳ شهرستان از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تاکنون انجام شده است.

وی بیان کرد: شهرستان بهارستان با ۱۰۰ درصد اجرای تعهدات تا خردادماه ۹۷ بیشترین میزان اجرای مصوبات سفر استاندار را در بین شهرستان‌های استان دارد، ضمن اینکه ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار با ۵۲۹ مصوبه در ۱۶ شهرستان استان تهران داریم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران سپس با اشاره به لزوم رعایت اصل تطبیق برنامه‌های اقتصاد مقاومتی استان با برنامه ششم توسعه افزود: از سال ۹۷ توازن منطقه‌ای در بخش عمرانی و برنامه‌ریزی در بودجه در نظر گرفته شده که در استان تهران نیز اجرایی شد.

ترکی تصریح کرد: اصل بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد در سال ۹۷ مدنظر قرار گرفته که بودجه جاری استان تهران ۶۵۰ میلیارد تومان است، که ۵۰۰  میلیارد تومان آن صرف پرداخت حقوق و دستمزد اعم از حقوق‌بگیران پیمانی،رسمی و قراردادی می‌شود.

وی در زمینه اصلاح هزینه بودجه جاری در دستگاه‌ها برای سال ۹۷ خاطرنشان کرد: شفافیت در زمینه بودجه جاری و عمرانی همواره مورد توجه قرار گرفته که امید است امسال نیز به بهترین شکل انجام شود.

 

منبع: تسنیم

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.