کد خبر : 114964

عملیات پخش ۷۰ هزار تن آسفالت با اعتبار ۱۰میلیارد تومان جهت لکه گیری وآسفالت معابرسطح شهریار،مناطق و نواحی به صورت دستی و مکانیزه درسالجاری در حال اجراست.

به گزارش خبرشهر، احسان درخشان نسب با اعلام این خبر گفت: پروژه آسفالت معابر و لکه گیری نوارحفاری معابر سطح شهر با سرعت ودقت وبا نظارت وپیگیری معاونت فنی و عمرانی در مرحله اجراو عملیاتی است وی افزود:  با توجه به مشارکت شهرداری در راه اندازی کارخانه آسفالت در سالجاری ،ارتقاء کیفیت آسفالت ، افزایش صرفه وصلاح شهرداری و پخش حجم بیشتر آسفالت در معابراز نتایج این سرمایه گذاری است که امید است افزایش کمی و کیفی پروژه های عمرانی را شاهد باشیم.

وی اضافه کرد: طبق هماهنگی  وبرنامه ریزی ها، حفاری دستگاههای آب و برق به اتمام رسیده و ترمیم این نوارها  نیزادامه خواهد داشت.

ایشان ادامه داد:سنگ فرش ۴۳ هزار مترمربع از پیاده روهای سطح شهر شهریار ،نواحی ومناطق بااعتبار ۳ میلیارد تومان از دیگر پروژه های زیربنایی و اساسی مدیریت شهری است که در حال حاظر با قدرت در حال پیاده سازی است.

وی احداث ،گسترش وبهسازی  مسیر پیاده روها را یکی از مطالبات شهروندان وراهبرد برنامه ریزان شهری دانست و گفت :پیاده روها شبکه اصلی جابجایی درون شهری مردم هستند که آرامش وسهولت تردد شهروندان را به دنبال دارد و توسعه ومناسب سازی  پیاده روها از سیاست های زیربنایی مدیریت شهری است.وی ابراز امیدواری کرد که با همکاری و مشارکت همیشگی شهروندان وهمکاری صاحب نظران شهری در راستای برنامه ششم توسعه و سیاست های کلان استانی به سمت شهری آباد و توسعه یافته حرکت کنیم.

 

منبع: شهرداری شهریار

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.