کد خبر : 145611

محمودی نماینده مردم حوزه مشق در مجلس شورای اسلامی در هفتدهمین جلسه شورای اداری شهرستان شهریار گفت: وحدت و همدلی ایجاد شده بین مسئولین در مجموعه شهرستان شهریار دستاورد بزرگی است.

به گزارش خبرشهر، هفتدهمین جلسه شورای اداری شهرستان شهریار به ریاست طاهری فرماندار شهرستان شهریار و با حضور اعضای شورای اداری و اعضای شورای تامین شهرستان، نماینده حوزه مشق در مجلس، مسئولین و روسای دستگاه ها و ادارات شهرستان شهریار، ائمه جمعه، شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای شهرستان شهریار در محل فرمانداری شهریار برگزار شد.
بنا بر این گزارش؛ محمودی نماینده مردم شهرستانهای شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امسال شاهد افتتاح پروژه های خوبی در سطح شهرستان بودیم گفت: پل شاد چای، پل صیاد شیرازی در ورودی اندیشه و پروژه های بسیار شهری و روستایی و خدماتی، کارنامه نسبتا خوبی را برای دستگاه ها و ادارات ما رقم زد.
وی افزود: توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبتنی بر جوانگرایی و استفاده از جوانان در سطح مدیریتی امری بود شهرستان شهریار توانست بخوبی به این مهم توجه کرده و از ظرفیت موجود شهرستان استفاده کند و جوانانی شایسته و دارای فکر و اندیشه خوب را در چندین پست مدیریتی بگمارد که قطعا تبعات خوبی را بدنیال خواهد داشت.
نماینده حوزه مشق در مجلس با اشاره به خروج آمریکا از برجام و برهم زدن معاهده بین المللی خاطرنشان کرد: سختیها و فشارهای بسیاری از جانب آمریکا به کشورهایی که خواهان ارتباط با ایران بودند وارد شده و مشکلاتی را ایجاد کرده که خوشبختانه با درایت مقام معظم رهبری و لطف خداوند و با سفرهایی که مسئولین عالی کشور به کشورهای مختلف و همجوار داشتند توانستیم اقدامات خوبی را برای بهبود اوضاع و شرایط برداریم و به نوعی تحریم ها را دور بزنیم و شایان ذکر است که تحریم از حیث ایجاد ایجاد انسجام و همدلی و متکی به خود برای ما بسیار خوب بود.
محمودی در رابطه با موضوعات دیگری همچون توسعه بیمارستانهای میلاد و امام سجاد و افزایش ظرفیت و بخشهای مختلف آنها برای پذیرش بیماران، تعریض جاده چیتگر با توجه به کمبود بودجه عمرانی، تقویت پست ۴۰۰ کیلو ولت شهرک صنعتی شهریار، افزایش جذب اعتبارات از منابع ارزش افزوده در سال ۹۷، شروع پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جهاد و بسیج و دیگر پروژه های در دست اقدام و به انجام رسیده در سطح شهرستان توضیحاتی را بیان کرد.
وی در انتها وحدت و همدلی ایجاد شده در میان مردم و تمامی مسئولین را دستاوردی بزرگ برای شهریار در سال ۹۷ دانست و اظهار داشت: این همدلی و وحدت که به تاسی از همدلی و وفاق بین سه قوه در سطح کلان میباشد را باید به فال نیک گرفت و در جهت حفظ آن تلاش کرد و با انجا درست وظایف که مهم ترین آنها اشتغال جوانان و بهبود کسب و کار مردم باشد، در سال جدید باید دغدغه های ملی بر دغدغه های شخصی اولویت پیدا کند و حل مشکلات مردم در صدر برنامه ها و اقدامات باشد.

 

منبع: فرمانداری شهریار

 

مطالب مرتبط:

باید با تعامل و همکاری در جایگاه خدمتگذاری مردم بدرستی عمل کنیم

جلسه شورای اداری شهرستان شهریار

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.