کد خبر : 108499

به مناسبت فرا رسیدن هفته محیط زیست جلسه هم اندیشی بین واحدهای معدنی شهرستان قدس و دستگاه های دولتی ذیربط با حضور رئیس اداره بازرسی فرمانداری در یکی از معادن شن و ماسه شهرستان برگزار گردید . به گزارش خبرشهر و روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس ، به مناسبت فرا رسیدن هفته محیط زیست جلسه […]

به مناسبت فرا رسیدن هفته محیط زیست جلسه هم اندیشی بین واحدهای معدنی شهرستان قدس و دستگاه های دولتی ذیربط با حضور رئیس اداره بازرسی فرمانداری در یکی از معادن شن و ماسه شهرستان برگزار گردید .

به گزارش خبرشهر و روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس ، به مناسبت فرا رسیدن هفته محیط زیست جلسه هم اندیشی بین واحدهای معدنی شهرستان قدس و دستگاه های دولتی ذیربط با حضور رئیس اداره بازرسی فرمانداری در  یکی از معادن شن و ماسه شهرستان برگزار گردید.
این جلسه  که به پیشنهاد یکی از معادن دانه بندی شن و ماسه  و با حضور رئیس اداره بازرسی فرمانداری و رئیس اداره محیط زیست ، نمایندگان ادارات صنعت ، معدن و تجارت ، امور آب ، بخشداری ، دادستانی ، انجمن شن و ماسه استان تهران و مسئولین برخی واحدهای معدنی برگزار گردید ضمن تبادل نظر در خصوص معضلات و نقایص زیست محیطی موجود ، ارائه راهکارهای رفع مشکلات زیست محیطی نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
راحتی رئیس اداره محیط زیست شهرستان  در ادامه افزود : تعامل با واحدهای تولیدی و صنعتی کشور با نگاه زیست محیطی و در راستای توسعه پایدار از اهداف این اداره در شهرستان می باشد که امید است نگاه مدیران صنعتی نیز با این نوع تعامل همسو گردد .

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.