کد خبر : 99892

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرشهر،  در این مراسم که جمعی از مقامات، مسئولان، حقوقدانان، وکلا، استاتید حقوق، جوانان نخبه کشور و اقشار مختلف مردم نیز حضور دارند، رئیس جمهور پس از رونمایی از منشور حقوق شهروندی آن را امضا خواهد کرد. منشور حقوق شهروندی که پس از سه سال کار تحقیقاتی تدوین شده یک […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرشهر،  در این مراسم که جمعی از مقامات، مسئولان، حقوقدانان، وکلا، استاتید حقوق، جوانان نخبه کشور و اقشار مختلف مردم نیز حضور دارند، رئیس جمهور پس از رونمایی از منشور حقوق شهروندی آن را امضا خواهد کرد.

منشور حقوق شهروندی که پس از سه سال کار تحقیقاتی تدوین شده یک سند راهبردی و مدیریتی است و پس از رونمایی از آن هفت کمیته تخصصی در رابطه با حقوق شهروندی و حقوق اقتصادی، حقوق اجتماعی و رفاهی، حقوق کیفری ، حقوق مدنی و سیاسی، حقوق آموزشی و فرهنگی، حقوق اداری، مسئولیت مدنی برای اجرایی شدن آن کار خود را شروع می کنند.

 

در تدوین سند منشور حقوق شهروندی دو هزار نظر مردمی و بیش از دویست مقاله علمی پژوهشی در مورد حقوق شهروندی دریافت شده و شخص رئیس جمهوری هم بیش از سی ساعت بر روی سند منشور حقوق شهروندی زمان گذاشته است.

با رونمایی از منشور حقوق شهروندی، به زودی سامانه ارتباط بیشتر میان مردم و ملت در زمینه حقوق شهروندی ایجاد می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.