کد خبر : 116897

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت: نیروی انتظامی در حال حاضر در برخورد با مجرمان، هنجارشکنان و عدول‌کنندگان از قانون در اوج اقتدار قرار دارد.

به گزارش خبرشهر، سردار محسن خانچرلی در جمع فرماندهان و مسؤولان انتظامی غرب استان تهران، مهم‌ترین مأموریت نیروی انتظامی را ایجاد نظم و امنیت در جامعه دانست و اظهار داشت: نظم و امنیت یک محصول اجتماعی است و پلیس به‌تنهایی و بدون مشارکت مردم نمی‌تواند امنیت را تولید، حفظ و بازتولید نماید.

وی پیشگیری را مقدم بر درمان در موضوعات اجتماعی دانست و تصریح کرد: در برنامه‌های مأموریتی نیروی انتظامی، پیشگیری را مقدم بر برخورد دنبال می‌کنیم و در این راه ارتباط فعال خود را با مسجد، محله و مدرسه و سایر نهادهای اجتماعی حفظ خواهیم کرد.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با تأکید بر استفاده از تمامی ظرفیت‌های سازمانی و فراسازمانی، افزود: با مشارکت و مسؤولیت‌پذیری دستگاه‌های مسؤول و همچنین همراهی و همدلی اقشار جامعه، تمامی تلاش خود را در راه تحقق امنیت و احساس امنیت پایدار در جامعه، به کار خواهیم بست.

خانچرلی اجرای خوب قانون را ضامن نظم و امنیت در جامعه برشمرد و گفت: نیروی انتظامی در حال حاضر در برخورد با مجرمان، هنجارشکنان و عدول‌کنندگان از قانون در اوج اقتدار و برابر عموم مردم به‌عنوان خادم و خدمت‌گزار، همراه، دلسوز و در اوج رأفت و مهربانی قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: تولید سرمایه اجتماعی با تقویت تعاملات و ارتباطات اجتماعی میان پلیس و مردم و تقویت فرهنگ پاسخگویی به آحاد جامعه و افزایش رضایتمندی مردم امکان‌پذیر خواهد بود.

 

منبع: پایگاه خبری پلیس

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.