کد خبر : 128779

سردار طلایی نیک معاون حقوقی و امور مجلس شورای اسلامی وزارت دفاع در نماز جمعه شهر اندیشه گفت: امروز بیش از هر چیزی در کشور به ایستادگی در برابر زورگویی های دشمنان و همبستگی در گذر از مشکلات نیاز داریم.

به گزارش خبرشهر،  نماز جمعه این هفته  شهر اندیشه به امامت حجت الاسلام و المسلمین سید علی مروج و با حضور سردار رضا طلایی نیک معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع، مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار، مسئولین شهرستان شهریار و مردم نمازگزار برگزار شد.
بنابر این گزارش؛ سردار طلایی نیک معاون حقوقی و امور مجلس شورای اسلامی وزارت دفاع در سخنانی با بیان اینکه صنعت دفاعی کشور امروز یکی از پایه های اقتدار ملت ایران است گفت: قبل از انقلاب اسلامی ایران در نظام شاهنشاهی؛ از آمریکا و برخی کشورهای اروپایی سلاح و مهمات دریافت میکردند و با امضای قراردادهای مختلف ایران را دست نشانده خودشان کرده بودند.
سردار طلائی نیک با ذکر این نکته که ما از چهل سال قبل مورد تحریم واقع شده ایم و حتی یک عدد پیچ به ایران داده نشده و ممنوع شده است اظهار داشت: امروز فرزندان این ملت کار بزرگی کرده اند و تحریم ها را در حوزه دفاعی شکسته اند وصنایع دفاعی کشور را در خودکفایی و پیشرفت به ده کشور برتر دنیا در این حوزه تبدیل کرده اند و به هیچ کشوری وابستگی ندارد.
معاون امور مجلس شورای اسلامی وزارت دفاع کشورگفت: ما به ایستادگی ملی با همان خط و فرمان مقام معظم رهبری نیاز داریم و هم دولت و هم ملت و تمام ارکان نظام وظیفه داریم هوشمندانه با بصیرت، بادقت و با جدیت توجه کنیم و این تکلیف را داریم که در خصوص خواسته های مردم گوش شنواتر و چشم بیناتر داشته باشیم و با استفاده از ظرفیتهای کشور بطور جدی در جهت حل مشکلات فعلی کار جهادی صورت بپذیرد.
سردار طلایی نیک در انتها مبارزه با فساد را بسیار مهم عنوان کرد و ادامه داد: در این موضوع باید بدون اغماض و بیرحمانه باید عمل شود و طبق گفته رئیس جمهور باید بسیار در این حوزه جدی عمل کرد و اگر کسی کاری انجام دهد که بی اعتمادی ایجاد و فضادی کشور را ناامن کند تحت هیچ شرایطی در این شرایط قابل بخشش نیست.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.