کد خبر : 133001

سومین جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش شهریار با موضوع مشارکت های مردمی ، مدارس و مراکز غیردولتی و با حضور رئیس اداره مشارکت های مردمی و غیر دولتی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، مدیر آموزش و پرورش شهریار و کلیه اعضا در دفتر مدیر اداره برگزار شد .

به گزارش خبرشهر، سومین جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش شهریار با موضوع مشارکت های مردمی ، مدارس و مراکز غیردولتی و با حضور احمدوند رئیس اداره مشارکت های مردمی و غیر دولتی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، پارسا مدیر آموزش و پرورش شهریار و کلیه اعضا در دفتر مدیر اداره برگزار شد .

مدیر آموزش و پرورش شهریار در ابتدای جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حضور میهمانان و اعضا به ارائه گزارشی از عملکرد واحد مشارکت های مردمی و غیردولتی پرداخت .

مجید پارسا در ادامه ضمن مهم دانستن نظارت بر عملکرد مراکز غیردولتی بیان داشت : نگاه ما به مدارس و مراکز غیردولتی نگاه حمایتی است و این نظارت در راستای سیاست های نظام تعلیم و تربیت صورت می گیرد .

این مقام مسئول در ادامه با بیان جذب ۱۰۰ میلیارد ریال سرمایه بخش خصوصی در راه اندازی مدارس غیردولتی در سال تحصیلی جاری گفت : در راستای حمایت از بخش خصوصی و با رعایت شرایط قانونی در اعطای مجوز مراکز و مدارس غیردولتی هیچ محدودیتی نداریم .

در ادامه جلسه نیز رئیس اداره مشارکت های مردمی و غیر دولتی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن تشکر از نگاه حمایتی آموزش و پرورش شهریار از بخش خصوصی بیان داشت : با تشکیل کمیته کیفیت بخشی در شورای نظارت منطقه سعی شود نظارت به صورتی باشد که موسسین آنرا حس نمایند .

احمدوند در پایان سخنان خود نکاتی در مورد شرح وظایف اعضای شورای نظارت بیان کرد .

در پایان نیز اعضای حاضر در مورد موضوعات جاری به بحث و تبادل نظر پرداختند .

 

 

منبع: آموزش و پرورش شهریار

 

 

مطالب مرتبط:

برگزاری اولین جلسه ی شورای معاونین آموزش و پرورش شهریار در سال ۹۷

جلسه شورای معاونین و مدیران در شهرداری ملارد برگزار گردید

جلسه شورای معاونین شهرداری شهریار برگزار گردید

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.