کد خبر : 149551

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس گفت: دانشگاه آزاد واحد شهرقدس متولی برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت است که در آن آثار دانشجویان منتخب به نمایش گذاشته می شود.

به گزارش خبرشهر، مهدی فتح الله اظهار داشت: دانشگاه‌های آزاد اسلامی واحدهای تهران – شمال، تهران مرکز، علوم و تحقیقات و شهریار برای برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه در کنار ما هستند و ۷۰ اثر هنری در حوزه‌های مختلف علوم دینی و قرآنی و همچنین ۵۰ عنوان پایان نامه به علاقمندان حوزه آموزش و پژوهش که مرتبط با حوزه دینی، قرآن و عترت هستند عرضه می‌شود.

وی ادامه داد: آثار هنری عرضه شده در این نمایشگاه برای منتخبین جشنواره هنری، دینی و فرهنگی دانشگاه‌های آزاد اسلام کل کشور است و این نمایشگاه تا سوم خرداد ماه در محل مصلی غرفه دانشگاه آزاد اسلامی دایر می‌باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قدس از راه اندازی مرکز رشد واحدهای غرب استان تهران نیز خبر داد و گفت: با مجوز سازمان مرکزی دانشگاه آزاد طی دو ماه گذشته مرکز رشد ساخت و تولید یا تمرکز برحوزه بنگاه‌های کوچک و متوسط در غرب استان تهران را در واحد قدس راه اندازی کردیم.

وی ادامه داد: مرکز رشد یک زیر ساختی است برای کمک به شکل گیری ایده‌ها و تبدیل شدن به کسب و کار اقتصادی مرتبط با دانش و فناوری که تا کنون ۷۰ متقاضی اعلام تمایل نموده که در همین راستا ۳ طرح توسط کمیته داوری مورد بررسی قرار گرفته و دانشگاه طی دوره‌های ۶ الی ۹ ماهه پشتیبانی خود را برای تبدیل شدن طرح‌های این مجموعه‌ها برای کسب و کار اقتصادی را بر عهده دارد.

وی یاد آور شد: دانشگاه آزاد اسلامی به صورت مادی و معنوی و با تمامی امکانات حمایت خود را از صاحبان ایده برای تبدیل شدن به کسب و کار تولید به کار خواهد بست.

فتح الله از راه اندازی کلینیک سلامت دانشجویان در واحد شهر قدس نیز خبر داد و گفت: ما یک مجموعه متشکل ۲۵ هزار نفری از دانشجویان هستیم و این جمعیت بزرگ در حوزه بهداشت و سلامت نیاز به خدمات هستند که در همین راستا نیز با برنامه ریزی های انجام شده کلینیک سلامت دانشجویان را راه اندازی کردیم.

وی ادامه داد: کادر درمانی این مرکز نیز پزشک، کمک پزشک و پرستار مستقر شده و امید است که با توسعه آن روز به روز جهت ارائه خدمات بیشتر گام برداریم.

وی به راه اندازی یک مرکز مشاوره‌ای در واحد شهر قدس نیز اشاره کرد و افزود: مأموریت مرکز مشاوره مرتبط با توسعه علمی، فرهنگی، دینی، مذهبی و فناوری برای شهرستان است و لذا این مرکز مشاوره متشکل از مشاوره حقوقی، دینی، مذهبی، درسی، و… است و تلاش خواهیم کرد که خدمات این مرکز محدود به دانشگاه نبوده و به متقاضیان خارج از واحد نیز خدمات ارائه دهند.

 

منبع: مهر

 

مطالب مرتبط:

گلریزان برای نیازمندان بیمار در شهرقدس

با حضور رییس اداره اجتماعی فرمانداری قدس، شاهنامه خوانی نوجوانان نماش داده شد

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.