کد خبر : 122960

نشست هم اندیشی کارشناس مسئولان و مدیران شاخه کاردانش صبح امروز به میزبانی مدیریت آموزش و پرورش شهریار و با حضور مسئولین دفتر آموزش دوره دوم متوسطه کاردانش وزارت آموزش و پرورش، برگزار شد.

به گزارش خبرشهر، میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: این نشست با حضور آذرکیش مدیر کل دفتر آموزش دوره دوم متوسطه کاردانش ، کارشناسان دفتر آموزش دوره دوم متوسطه کاردانش و مسئولین استانی و  منطقه ای با هدف برنامه ریزی جهت اشتغال و خروجی اثربخش هنرستان ها ، چالشها و مسائل جاری شاخه کاردانش برگزار شد.

وی افزود: در این نشست تخصصی ضمن ترسیم سیاستهای اصلی دفتر کاردانش توسط مدیر کل آن دفتر از قبیل برون سپاری، کیفیت بخشی به آموزش، توسعه کارآفرینی و آموزش همراه با تولید به سوالات مدیران شاخه کاردانش شهرستان های استان تهران توسط پنل مسئولین ستادی پاسخ داده شد.

شفیع پور تصریح کرد: برگزاری این قبیل جلسات علاوه بر ایجاد انگیزه در مدیران با توجه به علاقه مندی آنها به مشارکت فعال در تصمیم گیری های هنرستانی، دانش مدیریتی مدیران را به روز کرده و برای  تصمیم سازی مناسب و به موقع آنها را آماده خواهد کرد.

شایان ذکر است جلسات مدیران و کارشناس مسئولان هنرستانهای شاخه  فنی و حرفه ای نیز در اوایل اردیبهشت ماه به میزبانی ناحیه ۲ شهر ری برگزار شده بود

 

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.