کد خبر : 107261

مسئول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات قدس انتخابات را امتحان بزرگی برا ملت و‌کشور دانست وگفت: کاندیداها خود را در معرض رأی مردم قرار داده‌اند و از این رو نباید منافع ملی کشور را، فدای حزب و‌سیاست کنند. فراز صادقی مقدم در گفتگو با خبرنگار اظهار داشت: انتخابات یکی از مسائل مهم و […]

مسئول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات قدس انتخابات را امتحان بزرگی برا ملت و‌کشور دانست وگفت: کاندیداها خود را در معرض رأی مردم قرار داده‌اند و از این رو نباید منافع ملی کشور را، فدای حزب و‌سیاست کنند.

فراز صادقی مقدم در گفتگو با خبرنگار اظهار داشت: انتخابات یکی از مسائل مهم و اساسی و از افتخارات نظام است و از اول انقلاب تا کنون ۳۳ انتخابات در کمال آرامش برگزار شده است

وی افزود: انتخابات یک عرصه امتحان هم برای مردم و ملت ایران و هم برای کاندیداهایی است که خود را در معرض رأی مردم قرار داده‌اند که در این خصوص چند نکته قابل تذکر است.

صادقی مقدم تصریح کرد: نکته اول بحث حضور مردم است، ما در حال حاضر حدود ۵۶ میلیون نفر واجد شرایط رأی دادن داریم که حضور این تعداد در پای صندوق‌های رأی می‌تواند عزت، اقتدار و امنیت را برای کشور به همراه داشته باشد اینکه چه فردی رأی می‌آورد مهم نیست اصل حضور حداکثری مردم است.

وی اضافه کرد: نکته دوم منافع ملی است که نباید آنرا فدای منافع شخصی، حزبی و سیاسی کرد، خیلی از این مباحثی که در مناظرات مطرح می‌شود بر خلاف منافع ملی است.

مسؤول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان قدس بیان کرد: انتخابات و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نقطه قوت جمهوری اسلامی ایران است، چرا که دشمنان به دنبال از بین بردن این نقطه قوت ایران هستند و شرکت نکردن در انتخابات می‌تواند پیامدهای بسیار آسیب‌زا و مخرب برای مردم و جامعه داشته باشد.

صادقی مقدم با بیان این که باید به مردم درباره آثار مثبت و اهمیت رأی دادن آگاهی رسانی شود، افزود: در کل منطقه، فقط در جمهوری اسلامی ایران است که با رأی مردم رئیس جمهور و نمایندگان مجلس انتخاب می‌شوند و این امتیاز مختص ایران است و دشمنان می‌خواهند این امتیاز را از جمهوری اسلامی بگیرند تا بتوانند خود در مسائل داخلی ایران دخالت دهند.

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.