کد خبر : 114006

سعید ناجی فرماندار شهرستان شهریار در آئین تجلیل از برترین رده های سپاه شهریار در جشنواره مالک اشتر گفت: ما نباید از عقلانیت و پذیرش واقعیات عقلانی غفلت کنیم و همیشه باید هشیار باشیم.

به گزارش خبرشهر، آئین تجلیل از برترین رده های سپاه شهریار در جشنواره مالک اشتر با حضور سعید ناجی فرماندار شهرستان شهریار، سرهنگ یامینی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان شهریار و فرمانده هان و پرسنل سپاه ناحیخ شهرستان شهریار برگزار شد.
ناجی در سخنانی ضمن تقدیر از تلاش ها و خدمات سرهنگ یامینی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان شهریار اظهار داشت: امیدوارم تمام کسانی که در این جشنواره حائز رتبه شده اند در تمام مراحل زندگی موفق باشند.
فرماندار شهرستان شهریار با اشاره به وقایع اخیر در سطح بین الملل اظهار داشت: همه این تقابل و رودررویی دوجبهه بزرگ تحت عنوان حق و باطل یا ظالم و مظلوم و یا هر عنوان دیگر وجود داشته و این اتفاقات نشان داد که ما در مواضعی که از بدو انقلاب اسلامی تاکنون داشتیم درست بوده  و مدعیان قدرت جهانی در برابر این تفکر نتوانسته دوام بیاورد و به نوعی سردرگمی دچار شده است.

ناجی افزود: وقتی از داخل کشورشان مدعی میشوند که سخنان ترامپ آمریکا را بی آبرو کرد نشان از این دارد که جبهه مقابل که ایران کانون آن است توانسته است درست عمل کند.

وی با اشاره به شرایط و موقعیت خاص جغرافیایی کشورمان افزود: ما نباید از عقلانیت و پذیرش واقعیات عقلانی غفلت کنیم و همیشه باید هشیار باشیم.
سعید ناجی ادامه داد: باید این واقعیت را بپذیریم که دارای قومیت ها و سلایق مختلف هستیم و نظام ما یک نظام مردمسالار است و عبور از این واقعیت نیز عقلانی نیست.
فرماندار شهریار گفت: پذیرش این واقعیت که تکیه به مردم تکیه به مردم مسلمان و متعهد است و ماهیت ساخت نظام سیاسی ما دینی و مکتبی است بسیار مهم است و هر فرد و گروهی که بخواهد از این واقعیت هم عبور کند حرکت عقلانی نخواهد بود.
ناجی با تاکید بر لزوم توجه به وحدت همه سلایق و افکار درون نظام گفت: اگر در اوج اختلاف سلایق و مسایلی که می تواند هر جامعه ای را از هم بپاشد، ندای اتحاد سر داده می شود نشان از بلوغ سیاسی و عقلانیت و توجه به اصول و واقعیت های سیاسی دارد.
نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار جامعه امروز را نیازمند توجه به اصول اخلاقی دانست و اظهار داشت: باید به شدت از دروغ پرهیز کنیم، به شدت از تهمت و کینه توزی پرهیز کنیم و همانطور که در مقابل دشمنان با شدت برخورد می کنیم در مقابل همدیگر با رافت برخورد کنیم و به واسطه آموزه های دینی بر وحدت و اتحاد و همدلی تاکید کنیم و اتحاد مان را باید حول راس این نظام یعنی مقام معظم رهبری حفظ کنیم.
وی در پایان سخنان خود افزود: با وجود تمامی اختلاف سلایق که بخشی از واقعیات جامعه است و در کنار تمامی تهدیدات خارجی با اتحاد می توانیم بر همه این مسایل پیروز شویم.

منبع: فرمانداری شهریار

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.