کد خبر : 149913

معاون ریاست جمهوری در حوزه بانوان و خانواده گفت: عدالت جنسیتی مهمترین برنامه دولت در حوزه بانوان است که با قوت در حال پیگیری است و اقدام اخیر استاندار تهران برای انتصاب فرماندار زن برای شهرستان قدس ستودنی است.

به گزارش خبرشهر، معصومه ابتکار انتصاب یک زن به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان قدس را اقدامی ارزنده از سوی استاندار تهران اعلام کرد وگفت: بسیاری از برنامه‌های اعلام شده در حمایت از بانوان و یا رفع تبعیض جنسیتی توسط سازمان‌های مردم نهاد اجرایی می‌شود از این رو، دولت تلاش دارد تا با حمایت از این حوزه، زمینه توان افزایی سمن‌ها را فراهم آورد تا بخشی از وظایف این حوزه برون سپاری شود.
وی با اشاره به تاکید رییس جمهوریمبنی بر اختصاص ۳۰ درصد از پست‌های مدیریتی به زنان گفت: امروز حضور زنان در پست‌های مدیریتی از پایه تا ارشد از رشد بسیار خوبی برخوردار است و این مهم به این علتاست که ۴۰ درصد از کارکنان دولت را زنان تشکیل می‌دهند.
معاون رئیس جمهور افزود: البته باید دقت داشت که پست‌های مدیریتی به زنان توانمند و شایسته و در رقابتی سالم با مردان در اختیار این افراد قرار گیرد.
معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده با اشاره به توطئه‌های استکبار جهانی در مواجهه با ایران اسلامی اظهار داشت: دشمن تلاش دارد تا مردم را نسبت به نظام بی اعتماد کند و کشور را در گیر جنگ روانی و مقابله نظامی نماید که قطعاً با وفاق و همدلی مردم و مسئولان این توطئه نیز خنثی می‌شود.
منبع: فرمانداری قدس

 

مطالب مرتبط:

“لیلا واثقی” با ابلاغ استاندار تهران ،سرپرست فرمانداری قدس شد

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.