کد خبر : 110707

نماینده مردم شهریار در مجلس با اشاره به عملکرد موفق وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:‌ ثبات در مدیریت تامین اجتماعی از اقدامات موفق ربیعی در وزارت تعاون و کار بوده است.

به گزارش خبرشهر، محمد محمودی شاه‌نشین که در موافقت وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی صحبت می کرد، گفت:‌ وزارت کار یکی از مهمترین وزارت خانه های دولت است و مسائل مربوط به بازنشستگان، مقابله با آسیب های اجتماعی، مهارت جویندگان کار و … همه در حوزه مسئولیت این وزارت خانه قرار می گیرد.

وی افزود: مسئولیت عدالت اجتماعی، حمایت از اقشار کم درآمد، احقاق حقوق کارگران و کارفرمایان، مدیریت صندوق‌های ذخیره کارگری و بازنشستگی و تعادل بین سهم بیمه از مواردی است که باید وزیر به آن پاسخگو باشد.

این نماینده مجلس افزود:‌ بی شک مسئولیت پذیری ربیعی و دلسوزی و حضور او در سنگرهای انقلاب بر کسی پوشیده نیست.

وی با اشاره به عملکرد ربیعی در وزارت تعاون نیز گفت:‌ رشد ۵۲ درصدی مراکز درمانی اعتیاد،‌ رشد ۵۳ درصدی پایگاه های خدمات اجتماعی، رشد ۱۳/۵ درصد تعداد مراکز نگهداری کودکان کار و رشد اعطای وام ضروری با کارمزد ۴ درصد از اقدامات مهم ربیعی بوده است. اگر امروز به عنوان موافق وزیر صحبت می‌کنم به خاطر پیام هایی است که از طریق بازنشستگان و کارگران به ما رسیده است.

وی ادامه داد: اقدام ربیعی در بودجه ۹۶ در مورد سه برابری مستمری مددجویان و اختصاص ۴ هزار میلیارد تومان به این بخش جای تقدیر دارد. همچنین صدور شناسنامه اقتصادی و الکترونیکی بسیار مسئله مهمی است.

محمودی شاه نشین با اشاره به مسائل تامین اجتماعی و ثبات در مدیریت آن گفت: یادتان نرفته در دولت گذشته ظرف ۴ سال، ۵ مدیر در این سازمان تغییر کردند اما در این مدت تنها یک فرد موفق توانسته است این سازمان را اداره کند.

محمودی شاه‌نشین در پایان گفت: شاید آقای ربیعی راضی نیستند که این را بگویم اما باید عرض کنم که در طول این ۴ سال، ‌۵۰۰ میلیون تومان حقوقی که حق جلسات و مزایا بوده را به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز کردند.

منبع: ایسنا

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.