کد خبر : 98782

خبر شهر به گزارش دفتر اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش شهریار: اولین همایش موسسین آموزشگاه های علمی آزاد،کنکور تقویتی و زبانهای خارجی با حضور مدیر آموزش  وپرورش ، احمدوندرئیس مشارکتهای مردمی اداره کل شهرستانهای تهران و موسسین در کانون شهید کافی برگزار شد . مدیر آموزش وپرورش در این همایش ضمن تقدیر از همکاری […]

خبر شهر به گزارش دفتر اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش شهریار: اولین همایش موسسین آموزشگاه های علمی آزاد،کنکور تقویتی و زبانهای خارجی با حضور مدیر آموزش  وپرورش ، احمدوندرئیس مشارکتهای مردمی اداره کل شهرستانهای تهران و موسسین در کانون شهید کافی برگزار شد .

مدیر آموزش وپرورش در این همایش ضمن تقدیر از همکاری موسسن با بخش دولتی اظهارداشت :نحوه تعامل و همکاری بخش خصوصی و دولتی باید شفاف و حدود آن مشخص باشد .

علی ذبیحی در ادامه با اشاره به کاهش اعتبار دریافتی آموزش وپرورش از درآمد ناخالص ملی از ۵/۴درصد به ۵/۱درصد در بازده زمانی ده ساله افزود :این کاهش نشان دهنده افت ۳۰۰درصدی بودجه آموزش وپرورش نسبت به خود بوده است .

وی باتاکید براین موضوع که با توجه به کاهش بودجه بر تکالیف وماموریتهای آموزش وپرورش افزوده شده است اذعان داشت :راه برون رفت از مشکلات ،تقویت و همکاری با بخش خصوصی است .

این مسئول در پایان گفت :نقش دولت در خصوص مراکز خصوصی باید نظارتی بوده و از نقش های خشک ومتمرکز به دور باشد.

photo_2016-11-14_14-32-42

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
  1. حسین مهلوجی گفت:

    با سلام چرا ما درمان دردهای مدیریتی را فقط دربخش های خصوصی و غیر دولتی دنبال می کنیم ؟ آیا زمان آن نرسیده که خلاقیت – ابتکار – پژوهش و نوآوری و… همراه با نظارت عالیه را در راس امور قرار دهیم؟