کد خبر : 132849

فرماندار شهرستان شهریار در دومین جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل و ترافیک شهرستان شهریار گفت: موضوع حمل و نقل و ترافیک اهمیت فراوان دارد که باید با دقت و مسئولیت پذیری به این موضوع توجه شود.

به گزارش خبرشهر، دومین جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل ترافیک شهرستان شهریار به ریاست مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار و با حضور عبدالعلی سرپرست معاونت فنی و عمرانی فرمانداری و اعضای شورای حمل و نقل و ترافیک اعم از شهرداران، روسای ادارات و مسئولین نهادها و دستگاه های شهرستان شهریار در فرمانداری شهریار برگزار گردید.
بنابراین گزارش؛ در این جلسه مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار موضوعات ترافیکی را از مسائل مهم کشور عنوان کرد و اظهار داشت: در برخی مواقع کشور از همین ناحیه توسط دشمنان و رسانه هایی که در خارج از کشور وجود دارند مورد همجه قرار میگیرد و میبینیم زمانیکه آمار و ارقام بالا میرودبا خوشحالی سخن میگویند و به فکر مردم نیستند و به دروغ از نوع دوستی و انسان دوستی صحبت میکنند.
فرماندار شهرستان شهریار رفع مشکلات ترافیکی و برطرف کردن خطرات نقاط حادثه خیز را از وظایف دینی و قانونی مسئولین بیان کرد و گفت: میطلبد با مسئولیت پذیری و دقت با این موضوع مهم برخورد شود که عضوی از یک خانواده با کوتاهی مسئولی آسیب نبیند که در این راستا گاهی میتوان در یک منطقه حادثه خیز با نصب یک تابلو یا نشانگر خطر را رفع کرد و باید نقاط حادثه خیز بصورت شهر به شهر به مسئولین ترافیک هر شهر گزارش داده شود، وضعیت رفع نقاط حادثه خیز را گزارش کنند.
نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار در رابطه با موضوعات ورودی شهرها و سد معابر نیز بیان داشت: بحث ورودی و خروجی های شهرها باید ساماندهی شود و تابلوهای خوش آمد گویی بصورت مشخص اصلاح شود و سد معابر در ورودی و خروجی هر شهر برداشته شود و اقدام ویژه صورت بپذیرد و همینطور زیباسازی معابر و جداول دستخوش تغییرات و اعمال سلیقه های بهتر و شهروند پسندتر شود.
لازم به ذکر است؛ در این جلسه هر کدام از اعضای این شورا با بیان نقطه نظرات و برنامه های خود به طرح موضوعات مختلف و تبادل نظر در بخشهای مختلف پرداختند.

 

 

 

 

 

 

منبع: فرمانداری شهریار

 

 

مطالب مرتبط:

پایه گذاری سیستم های نوین مدیریت ترافیک شهری

سومین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان ملارد

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.