به گزارش خبرشهر، امام جمعه شهرصباشهر در خطبه اول عموم مردم شریف صباشهر را به تقوا و پرهیزگاری ، صله ارحام و دستگیری از مستمندان سفارش نموده و به مناسبت سالروز مبعث پر خیر و برکت نبی مکرم اسلام(ص) به چند آیه از آیات اول سوره مبارکه علق پرداختند.

ایشان در ادامه بیانات خود فرمودند پیامبران از خداوند الهام گرفته و دچار اشتباه نمیشوند.

حجت الاسلام موحدی نیا خاطرنشان کردند که علم انبیاء ، علمِ لدنّی و الهی است و اکتسابی نیست. و خداوند بوسیله این بزرگواران ، انسان ها را به سوی کمال الهی هدایت میکنند.

امام جمعه شهرصباشهر در ادامه بیانات خودفرمودند ما باید اعتراف کنیم که به کنه و احکام و معارف الهی و دینی آنگونه که باید و شاید نمیتوانیم دست پیدا کنیم،این کار انبیاء الهی است و اگر ما از وجود امام معصوم محرومیم و از نظر ما غایب است از ماست که بر ماست. و با این بیان که اگر هرعلمی بدون تقوا و بدون یاد خدا شروع بشود سمّی است کُشنده به سخنان خود دراین خطبه پایان دادند.

امام جمعه شهرصباشهر در خطبه دوم عموم مردم شریف صباشهر را به تقوا و پرهیزگاری سفارش نموده و به مناسبت سالروز شهادت هفتمین امام شیعیان، امام کاظم(ع)به بیانات خود در مورد تقوا ادامه دادند

ایشان با توجه به روایتی از امام کاظم(ع) فرمودند در همه حال تقوا را رعایت کرده و از حق طرفداری کنید وهر صدمه ای که در این وادی به ما برسد مایه نجات است.

امام جمعه شهرصباشهر با اشاره به روز۲۷ ماه رجب و مبعث حضرت ختمی مرتبت، این روز را به همه شیعیان و نمازگزاران تبریک و تهنیت عرض نمودند و تاکید نمودند که امشب در مساجد و هیئات مراسم جشن برپاشود و این روز را گرامی بداریم.

حجت الاسلام والمسلمین موحدی نیا به روز ۲۹ فروردین و روز ارتش جمهوری اسلامی اشاره نمودند و این روز را به ارتشیان تبریک و تهنیت عرض نمودند و خاطر نشان کردند که در بین ارتش های جهان،ارتش ما به عنوان یک نیروی متدین ، وفادار و به عنوان ارتش امام زمان(عج) میدرخشد.

ایشان در ارتباط با عظمتِ پیروزی های کشور سوریه فرمودند وقتی که غوطه شرقی از دست جنایتکاران تکفیری (آمریکا و نوچه های این شیطان بزرگ) آزاد شد و برای حمله به سوریه بهانه شیمیایی را مطرح کردند که بخواهند حمله بکنند اما بدانید که هیچ غلطی نمیتوانند بکنند.
آمریکا کوچکتر از آن است که بخواد به جبهه مقاومت حمله ای بکند.
اگر آمریکا اسرائیل را دوست دارد و میخواهد اسرائیل وجود داشته باشد نباید از این غلط های زیادی بکند.

حجت الاسلام موحدی نیا بااشاره به مشکلات بوجود آمده به واسطه ارز به مسئولین هشدار دادند و فرمودند که خدا میداند که در این زمینه چه دست ها و چه دلّال بازی هایی وجود دارد ، پس دولت کجاست؟
این یک نوع بی نظمی و بی سر و سامانی و بی تدبیری برخی آقایان است.
آقایان مسئول از این آشفته بازار استفاده کردند و در همین چند روز که نرخ دلار بالا و پایین شد ، ۱۷ هزار میلیارد دلار نصیب دولت گشته است. ملت ما ، ملتی است بیدار، هوشیار و بابصیرت.

دولت دست دلالان و اینجور افراد را کوتاه کند؛ این کارها درست نیست و مایه بی اعتمادی مردم نسبت به دستگاه اجرایی کشور است. مسئولان دعواها را کنار گذاشته و برای خدا کار کنند. مسئولان آن روحیه های دهه ۶۰ را فراموش نکنند و ما نباید دل به دنیا ببندیم و دنیا ما را فریب ندهد.

ایشان با اشاره به سادگی مقام معظم رهبری فرمودند: در بیت رهبری هرکسی بیاید باید روی آن زیلوهای ساده بنشیند و محل زندگی مقام معظم رهبری بسیارساده است و این مشکلات ما بخاطر این است که مسئولان ما از ایشان الگو نمیگیرند و دکوراسیون محل کار و زندگیشان برایشان مهم تر است.
حجت الاسلام والمسلمین موحدی نیا در تذکری نسبت به مسئولان شهر؛ خواستند که آنگونه که باید وشاید نسبت به کارهای عمرانی و آسفالت معابر بپردازند.

ودر آخر هم درگذشت جناب آقای بهرام زند فرزندصباشهر را به بازماندگان و مردم عزیز شهرمان و جامعه هنری تسلیت و تعزیت عرض نمودند و در اعتراضی نسبت به صدا و سیما فرمودند که ایشان فرزند صباشهر هستند، درحالی که از طرف صدا وسیما زادگاه ایشان شهریار معرفی میشود.
ایشان در صباشهر مدفون هستند اما از صدا و سیما محل دفن ایشان شهریار عنوان گردید که کار درستی نبود.
و به سخنان خود خاتمه دادند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.