کد خبر : 113771

رئیس شورای اسلامی شهر قدس از امضای حکم پیش‌نویس مسعود مختاری شهردار قدس توسط وزیر کشور خبر داد.

به گزارش خبرشهر، محسن عسگری با اشاره به حکم پیش‌نویس شهردار قدس اظهار داشت: همه اقدامات و مکاتبات قانونی و اداری لازم برای صدور حکم شهردار قدس، در وزارت کشور انجام ‌شده و اکنون پیش‌نویس حکم نیز امضا شده است که با طی سایر تشریفات قانونی، حکم مسعود مختاری از سوی وزیر کشور صادر می‌شود.

وی افزود: بر اساس تبصره ۳ ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف، انتخاب شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، انتصاب شهرداران در شهرهای با جمعیت بیشتر از ۲۰۰ هزار نفر و مراکز استان بنا به پیشنهاد شورای شهر و حکم وزیر کشور صورت می‌گیرد.

رئیس شورای اسلامی شهرقدس با بیان اینکه شهردار قدس به ‌زودی کار خود را آغاز می‌کند تصریح کرد: اولویت‌بندی و بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه‌تمام و بهره‌برداری از پروژه‌های جدید در زمان‌بندی اعلام‌شده، جذب درآمد پایدار شهری، سامان‌دهی مبلمان و سیمای شهر بخشی از اقدامات شورای اسلامی و شهردار دوره پنجم شورای اسلامی خواهد بود.

عسگری با تأکید بر اینکه شهردار به‌ عنوان مدیر شهری باید به مسائلی که مردم با آن درگیر هستند بپردازد عنوان کرد: شورای اسلامی دوره پنجم نیز برنامه‌ای متمایز و ۴ ساله را در دست اقدام دارد که با استقرار شهردار جدید و ایجاد تعامل در مسیر پیشرفت و جلب رضایت شهروندان حرکت خواهیم کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مجموعه شورای اسلامی دوره پنجم درصدد است تا با استفاده از تجارب تلخ و شیرین گذشته و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها، منابع انسانی و حفظ انسجام درونی شورا در مسیر تحول و بهسازی ساختار مدیریت شهری گام بردارد.

منبع: تسنیم

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.