کد خبر : 123374

با حضور معاون آموزش ابتدایی جلسه مدیران مراکز پیش دبستانی دولتی با هدف برنامه ریزی و ساماندهی ثبت نام نوآموزان پیش دبستانی در شهریار برگزار شد.

به گزارش خبرشهر، نشستی با حضور محمدآقاخانی معاون آموزش ابتدایی ،احمدی کارشناس مسئول آموزش ابتدایی ،سرآهنگ کارشناس ارزیابی مراکز پیش دبستانی و مدیران مراکز پیش دبستانی به منظور فراهم کردن مقدمات لازم برای استقبال از نوآموزان در ماه مهر برگزار شد.

در ابتدای جلسه معاون آموزش ابتدایی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران ،کار مدیران و مربیان مراکز پیش دبستانی را پایه و اساس آموزش به دانش آموزان اعلام وبا توجه به  حساسیت کار درمقطع پیش دبستانی نکاتی را در جهت پربار نمودن برنامه های آموزشی وپرورشی بیان نمود.

آقاخانی به نقش و تاثیر آموزش های دوره پیش دبستانی در دستیابی به اهداف دوره دبستان تاکید کرد و افزود : به کارگیری و آموزش نیروهای متخصص و با رشته مرتبط مسیر رسیدن به این اهداف را تسهیل می کند.

در ادامه احمدی کارشناس مسئول آموزش ابتدایی و سرآهنگ کارشناس ارزیابی مراکز پیش دبستانی آموزش و پرورش شهریار نیز مطالبی را در خصوص برنامه ها وامورات اجرایی در مدرسه وکار مدیران و مربیان پیش دبستانی ارائه نمودند.

شایان ذکر است ، ۱۱۰ مرکز پیش دبستانی دولتی با تحت پوشش قرار دادن ۳۴۰۰ نوآموز در سال تحصیلی ۹۸/۹۷ فعالیت می نمایند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.