کد خبر : 123239

با حضور مدیر آموزش و پرورش جلسه اضطراری ستاد برگزاری امتحانات نهایی ۹۷-۹۶ در آموزش و پرورش شهریار برگزار شد.

به گزارش خبرشهر، ظهر امروز جمعه ۹۷/۰۳/۰۴ جلسه اضطراری ستاد برگزاری امتحانات نهایی ۹۷ -۹۶ باحضور مجیدپارسا مدیر آموزش و پرورش ، اعضای شورای معاونین ، روسا و ناظرین امتحانات نهایی در سالن شورای آموزش و پرورش برگزار شد.
مجید پارسا در ابتدای این جلسه با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در ماه مبارک رمضان از همکاران به جهت برگزاری جلسه ستاد امتحانات در ظهر روز جمعه عذرخواهی و از حضور به موقع همکاران به جهت حساس بودن موضوع تقدیر و تشکر کرد.
مدیر آموزش و پرورش با اشاره به مدیریت و برنامه ریزی در موقعیت های خاص عنوان کرد : مدیریت یک فرایند است ، یک عمل نیست و در واقع مدیریت مجموعه ای از استراتژی های لازم برای رسیدن به اهداف و عملکرد بهتر برای یک مجموعه به شمار می رود .
وی در ادامه با توجه به رقم خوردن شرایط جدید امتحانات نهایی در حوزه های امتحانی به مدیریت اقتضایی اشاره کرد واظهار داشت :  می بایست با توجه به شرایط خاص و موقعیت پیش آمده با بهره گیری از توانمندی های موجود و تشخیص نیازها ، و با داشتن اعتماد به نفس و هوش بالا و تکیه بر تجربیات در برگزاری هر چه بهتر این فرایند مهم ،تصمیم گیری های لازم صورت پذیرد .
پارسا تصریح کرد : برگزاری امتحانات نهایی از حساسیت بالایی برخوردار است و در این راستا حفظ آرامش و حساسیت در بین ناظرین ، مراقبین و مسئولین مخزن سوالات و در واقع کلیه عوامل اجرایی می بایست مورد توجه جدی قرار گیرد.
وی با تأکید بر حفظ آرامش در اجرای امتحانات گفت : دقت در فرایند برگزاری امتحانات باید در اجرا ، تکثیر و کلیه جزئیات نمود داشته باشد و در این راستا از رودربایستی و تعارفات در مورد اجرای قانون پرهیز شود.
در ادامه سلطانی کارشناس مسئول سنجش و ارزشیابی تحصیلی شیوه نامه جدید برگزاری الکترونیک سوالات نهایی را برای روسا و ناظرین تشریح کرد و تأکیدات لازم را در خصوص تمهیدات شدید امنیتی به منظور برگزاری هر چه بهتر امتحانات ارائه کرد.
شایان ذکر است : شهرستان شهریار در ۱۹ حوزه ، امتحانات نهایی را برگزار می کند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.