کد خبر : 100616

به گزارش خبرگزاری خبرشهر، سرهنگ”عبدالله زاده پاشاکی”با اعلام این خبر گفت:مأموران کلانتری۱۲نصیرشهر حین گشت زنی در محورهای اصلی به یک دستگاه خودروی سنگین با یک نفر سرنشین مشکوک شده و به راننده آن دستور ایست دادند. وی افزود: مأموران انتظامی خودرو را متوقف کرده و در بازرسی به عمل آمده از قسمت بار آن موفق […]

به گزارش خبرگزاری خبرشهر، سرهنگ”عبدالله زاده پاشاکی”با اعلام این خبر گفت:مأموران کلانتری۱۲نصیرشهر حین گشت زنی در محورهای اصلی به یک دستگاه خودروی سنگین با یک نفر سرنشین مشکوک شده و به راننده آن دستور ایست دادند.
وی افزود: مأموران انتظامی خودرو را متوقف کرده و در بازرسی به عمل آمده از قسمت بار آن موفق به کشف۵۷طاقه پارچه خارجی قاچاق شده و متهم را دستگیر و جهت بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال دادند.
سرهنگ “پاشاکی” ادامه داد: متهم دستگیر شده در بازجویی های پلیسی به جرم خود اعتراف کرده و اذعان داشت محموله قاچاق کشف شده را در یکی از استان های غربی کشور بارگیری کرده و قصد انتقال آن به تهران بزرگ را داشته که با هوشیاری مأموران موفق نشده است.
گفتنی است،ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده توسط کارشناسان۵۷۰میلیون ریال محاسبه و قاچاقچی دستگیر شده پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.