کد خبر : 122920

در نشت جمعی از نمایندگان موسسان مهدهای کودک سازمان بهزیستی با معاون وزیرآموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی ، ازطرف این نمایندگان تقاضای تمدید فرصت ثبت نام در سامانه امور پیش دبستانی هامطرح شد.

به گزارش خبرشهر، مجتبی زینی وند در جمع نمایندگان موسسان مهد های کودک سازمان بهزیستی اظهار کرد:  هدف سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش کمک به تسهیل روند اخذ مجوز مراکزپیش دبستانی  سایر سازمانها و نهادها به ویژه سازمان بهزیستی از وزارت آموزش و پرورش  است.

معاون وزیر آموزش و پرورش  با بیان اهمیت پیوستگی  و هماهنگی مراحل تربیت از دوران طفولیت تا نوجوانی  خاطر نشان کرد: بهتر است همه سازمان ها و نهادهایی که در امر تعلیم و تربیت کودکان فعالیت می کنند، در یک مسیر حرکت کنند و با وزارت آموزش و پرورش  هماهنگ باشند.

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی با تاکید بر اجرای  قانون بیان داشت: بر اساس   قانون مدارس و مراکز غیر دولتی، وزارت آموزش و پرورش مرجع صدور مجوز برای مراکز پیش دبستانی است و کلیه موسسان مراکز پیش دبستانی که از سایر نهادها مجوز گرفته اند بر اساس قانون مکلف اند از وزارت آموزش و پرورش مجوز بگیرند.

 

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.