کد خبر : 123771

فرماندار شهریار از صدور دستور قاطع با هر گونه ساخت و ساز غیر مجاز و نظارت بر عملکرد دستگاههای مربوط در این شهرستان خبر داد .

به گزارش خبرشهر، فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان شهریار در جلسه مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز با اشاره به روند رو به رشد قارچ گونه ساخت و ساز ها در این شهرستان گفت: ساخت واحد های صنعتی در جوار مناطق مسکونی و تبدیل باغها به ساخت و ساز ، نشان دهنده نابسامانی در مدیریت شهری است .
طاهری با اشاره به اینکه پدیده ساخت و سازهای غیر مجاز  از مدتها پیش در شهرستان شهریار اغاز شده افزود : در صورت ادامه این پدیده ناگوار ، از بالاترین مقام اجرایی شهرستان تا شهرداران ، بخشداران و دهیاران ، در این خصوص کوتاهی کرده و مقصر خواهند بود .
وی با بیان اینکه برخورد و جلوگیری از هر گونه ساخت و ساز غیر مجاز باید از همان لحظات اولیه اغاز شود گفت : اگر همه مسولان و دستگاههای مربوط با این پدیده به جد برخورد قاطع داشته باشند دیگر مجالی برای دلالان و سودجویان برای تخریب باغها و توسعه بافتهای غیر اصولی باقی نخواهد ماند .
فرماندار شهریار افزود : اگر در جایی از هر نقطه این شهرستان بنایی غیر اصولی و غیر مجاز ساخته شود معنی ان این است که مسول ان شهر در مقابل قانون کوتاهی کرده است .
وی گفت : کوتاهی در این خصوص به هیچ عنوان قابل قبول نیست و با ان دستگاه و مسول مربوط به شدت برخورد خواهد شد .

 

منبع: صدا و سیما

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.