کد خبر : 101620

مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان همکاری تمامی بخش های موسسه با هیات تحقیق و تفحص را امری الزامی و قانونی دانست و گفت: تحقیق و تفحص را یک فرصت می‌دانم زیرا یک هیات بیرون از سازمان با اختیارات ویژه‌ و نگاه موشکافانه اقدام به پالایش امور موسسه می‌کند. به گزارش خبرگزاری خبرشهر و مرکز اطلاع […]

مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان همکاری تمامی بخش های موسسه با هیات تحقیق و تفحص را امری الزامی و قانونی دانست و گفت: تحقیق و تفحص را یک فرصت می‌دانم زیرا یک هیات بیرون از سازمان با اختیارات ویژه‌ و نگاه موشکافانه اقدام به پالایش امور موسسه می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرشهر و مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از صندوق ذخیره فرهنگیان، مهدی نیکدل در نشست مدیران ارشد موسسه با مدیران عامل شرکت‌های تابعه به منظور هماهنگی همه جانبه با تیم تحقیق و تفحص که در سالن همایش های موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان برگزار شد، اظهارکرد: برخی افراد تحقیق و تفحص را تهدید می‌دانند در حالی‌که معتقدم مدیران قوی می‌توانند این مساله را به یک فرصت تبدیل کنند.
مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از مدیران عامل شرکت های تابعه خواست تا با اعضای هیات تحقیق و تفحص، نهایت همکاری را داشته باشند، تصریح کرد: مشاور اینجانب در امور ارتباطات با نهادها، وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها نیز به عنوان رابط موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و مجلس شورای اسلامی تعیین شده اند لذا انتظار می رود تمامی مدیران عامل شرکت های تابعه موسسه همکاری لازم را با این همکاران داشته باشند.
وی ضمن تاکید بر لزوم ورود به برنامه های بلند مدت و استراتژیک برای موسسه و شرکت های تابعه گفت: همکاری با هیات تحقیق و تفحص در صدر برنامه های موسسه و شرکت های تابعه قرار دارد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال خبر شهر در تلگرام شوید.

اخبار مرتبط

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات بسته شده است.